فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی پرسپولیسی می شود!

تاریخ انتشار : 11 آبان 1392کد مطلب : 4761زمان مطالعه : 3 دقیقه
خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال همچنان در کانون توجه رسانه ها قرار دارد. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از احتمال حضور فرهاد مجیدی در دیدار پیشکسوتان پرسپولیس و ستاره های میلان خبر داد.

محمد رویانیان در مورد برگزاری دیدار پیشکسوتان پرسپولیس و ستارگان میلان اظهار داشت:این مساله بستگی به زمانی دارد که سازمان لیگ برای ما تنظیم می کند. اگر سازمان لیگ تائید کند، در تاریخ 7 آذر مقابل میلان قرار می گیریم. پیش از این میلانی ها تاریخی را به ما پیشنهاد کرده بودند که با تاسوعا و عاشورای حسینی مقارن بود به خاطر همین تاریخ بازی تغییر کرد و همزمان با یکی از بازی های استقلال شده است. متاسفانه هنوز نتوانسته ایم در این مورد هماهنگی بوجود آوریم.

 
وی در پاسخ به این سوال که در صورت برگزاری این بازی چه بازیکنانی برای پرسپولیس و میلان به میدان خواهند رفت عنوان کرد:هنوز زود است که بخواهیم در این مورد صحبت کنیم. زمانی که تاریخ بازی قطعی شد جزئیات این مسابقه را اطلاع رسانی می کنیم.
 
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه بازی این تیم با میلان یک کار ملی است گفت:من در این خصوص هیچ ادعایی ندارم و فقط دوست دارم به مردم کمک کنم. ضمن اینکه اعتقاد دارم پرسپولیس و استقلال هر تیمی را که بخواهند می توانند به ایران بیاورند. 3،4 سالی است که کمی روابط ایران با برخی از کشورها به خاطر تحریم های سیاسی تیره شده و امیدوارم این تحریم ها هم شکسته شود اما ما هر تیمی را که بخواهیم می توانیم به ایران بیاوریم. مگر
 
قرار نبود هامبورگ به تهران بیاید؟
 
رویانیان ادامه داد:اینگونه کارها ممکن است هزینه داشته باشد و لابی هم بخواهد، اما کار بزرگی نیست. به نظر من هنوز 10 بازیکن پرسپولیس و فوتبال ایران همانند باقری، هاشمیان، مهدوی کیا و مجیدی با وجود خداحافظی سرحال هستند. در این مورد بحث، بحث ملی است. من نه کری دارم و نه می خواهم چیزی را ثابت کنم ولی واقعا آرزو داشتم چنین مسابقه ای را برای باقری، هاشمیان و مهدوی کیا برگزار کنم و به احترام آنها یک تیم بزرگ را به تهران بیاورم.
 
وی در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد فرهاد مجیدی هم در این بازی به صورت رسمی از دنیای بازیگری خداحافظی کند، تصریح کرد:درست است که پرسپولیس و استقلال رقیب یکدیگر هستند و در زمین با هم رقابت دارند اما همه ما برای یک کشور هستیم، چه اشکالی دارد اگر این اتفاق هم رخ دهد؟
 
با اینکه من خودم را همیشه قرمز می دانم اما معتقدم این مسئله فراتر از رنگ هاست. همه ما فرزند این مملکت هستیم و باید بین ما دوستی وجود داشته باشد. ممکن است از مجیدی هم در بازی با میلان دعوت کنیم.
 
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به این مسئله که چرا اعلام کرده بیمار شده است و نمی خواهد دیگر به کارش ادامه دهد به تسنیم گفت:6 ماه است بلاتکلیف هستیم و نمی دانیم وزیر ورزش چه کسی است، نمی دانیم پرسپولیس و استقلال خصوصی می شوند یا خیر، اصلا نمی دانیم خصوصی هستیم یا دولتی! همین بلاتکلیفی باعث شده پروژه های اقتصادی ما مسکوت بماند و به پرسپولیس ضربه بزند. به خاطر همین اتفاقات نتوانستم برای پرسپولیس درآمدزایی کنم، حالا که نمی توانم مشکلات را حل کنم برای چه بمانم، اصلا بودنم چه ارزشی دارد؟ من به عنوان مدیرعامل پرسپولیس باید بتوانم زیرساخت ها را بسازم و توسعه دهم اما این اتفاق در این مدت رخ نداده است.
 
وی در خصوص مشکلات مالی بازیکنان پرسپولیس و همچنین ناراحتی نیلسون از این اتفاق گفت:من با نیلسون صحبتی نداشتم یعنی با بازیکنی که در مورد پول صحبت کند حرفی ندارم. آدم اگر کوه هم باشد آب می شود. 3 فصل است که از من می کَنند، مگر چقدر پول دارم و یا بانک دارم؟ به خدا اگر بانک هم داشتم در این مدت پول هایم تمام می شد.

فرهاد مجیدی پرسپولیسی می شود!

25
این مطلب مفید بود ؟23
برگرفته از qudsonline.ir
برچسب :
وبگردی