نمناک ورزشفوتبال فرهاد مجیدی پیشنهاد سرمربیگری استقلال را رد کرد!
فرهاد مجیدی ، آلترناتیو جوان به نام فرهاد مجیدی
فرهاد مجیدی بازیکن فوتبال ایران بود که در آبان 1392 در باشگاه استقلال تهران از دنیای فوتبال کناره گیری کرد،او در ابتدای این فصل از استقلال پیشنهاد سرمربیگری داشته که قبول نکرده.
تاریخ انتشار : 22 آذر 1395
بازدید : 1,069 نفر

رد کردن پیشنهاد سرمربیگری فرهاد مجیدی تهدیدی برای علی منصوریان

امیرقلعه نویی سال های طولانی آلترناتیو نیمکت استقلال بود. هر مربی ای که نتیجه نمی گرفت بلافاصله نام قلعه نویی مطرح می شد و سایه سنگین او روی نیمکت و سکوها وجود داشت. بعد از آخرین حضور قلعه نویی در استقلال مدتهاست که نامش شنیده نشده و آبی ها یک آلترناتیو جدید پیدا کرده اند. یک آلترناتیو جوان به نام فرهاد مجیدی.

همان فردی که مظلومی بعد از برکناری از استقلال از مذاکرات نزدیکان باشگاه در طول فصل با او خبر داده بود. حالا فتح الله زاده هم در آخرین مصاحبه اش افشا می کند که مجیدی در ابتدای این فصل هم از استقلال پیشنهاد داشته که قبول نکرده:« فرهاد خودش عاقل است و می داند چه زمانی به استقلال بیاید او الان به دنبال طی کردن مدارج مربیگری و کسب مدارک معتبر است. اتفاقاً به زودی در اروپا فرهاد را می بینم و با او مفصل صحبت خواهم کرد. او ابتدای فصل هم با پیشنهاد سر مربیگری استقلال روبه رو شد اما خودش نیامد زیرا می دانست اگر بیاید می سوزد. فرهاد باید بکن باوئر آینده باشگاه استقلال باشد.»

فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی کاپیتان سابق استقلال

فرهاد مجیدی پیشنهاد سرمربیگری استقلال را رد کرد!

فرهاد مجیدی پیشنهاد سرمربیگری استقلال را رد کرد!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از خبرگزاری دانشجو/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف