نمناک ورزشفوتبال بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال برای مربیگری!
فرهاد مجیدی ، پست خاص فرهاد مجیدی در اینستاگرام
فرهاد مجیدی ستاره فراموش نشدنی شماره 7 آبی پوشان پایتخت بعد از انتشار پستی در واکنش به نظر مهدی رحمتی با پیامی خاص بازهم نظر هواداران را به خود جلب کرد.

پیام واضح فرهاد مجیدی :من همین نزدیکی ها هستم!

فرهاد مجیدی همین یکی دو هفته قبل بود که مهدی رحمتی را مورد عنایت قرار داد در پستی نوشته بود دوره او بازیکن ها در نقل و انتقالات نقشی نداشتند و این بار پا را فراتر گذاشته و انتقادش از استقلال منصوریان را با ماجرای بهنام برزای علنی کرده است.

فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی مربی استقلال خواهد بود؟!

 
درحالی که منصوریان سال قبل را راحت سپری کرد چون آلترناتیوی نداشت ، به نظر می رسد فرهاد مجیدی بعد از سال ها تفریح و بی توجهی به مربیگری ، حالا رفته و دوره هایش را سپری کرده و می خواهد خود را گزینه مربیگری در استقلال کند. او کسی نیست که مربیگری را از جایی قبل از اوج شروع کند و می خواهد صاف از محبوبیتش استفاده کند و بیاید سر اصل مطلب. همان مسیری که مثلا مارادونا در آرژانتین رفته بود. یا تقریبا علی دایی در تیم ملی خودمان.

جالب این است که فرهاد تا به حال چند بار این شانس را داشته اما خودش طفره رفته اما این بار به نظر می رسد برای آینده برنامه دارد. منصوریان باید این پیام مشخص مجیدی را شنیده باشد. او این بار سایه مجیدی را به عکس سالقبل بالای سرش می بیند . اتفاقی که می تواند برایش پیچیده و دشوار شود.

بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال برای مربیگری!

بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال برای مربیگری!
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13
برگرفته از خبرآنلاین /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف