نمناک اخبارورزشی احتمال همکاری فرهاد مجیدی و وینفرد شفر!
فرهاد مجیدی ، وینفرد شفر
حرفی که شفر در کنفرانس اولش زد «فرهاد مجیدی می خواهد دستیارم باشد» احتمال همکاری طرفین را از حد گمانه زنی فراتر برده است.
تاریخ انتشار : 14 مهر 1396

شاید فرهاد مجیدی دستیار شفر شود

براساس خبرهای منتشر شده فرهاد مجیدی شب گذشته به تهران آمده است و شاید به عنوان دستیار جدید وینفرد شفر معرفی شود! همکاری مجیدی و مربی آلمانی در استقلال جدی تر شد. تمام آن هایی که به خاطر دارند فرهاد مجیدی گفته بود وقتی به استقلال برمی گردد که دستیار یک سرمربی بزرگ خارجی شود، این روزها فرهاد را گزینه اصلی همکاری با وینفرد شفر می دانند و توقع دارند مجیدی را روی نیمکت استقلال ببینند.

این توقع با توجه به سابقه همکاری شفر و فرهاد در لیگ امارات، بیشتر هم شده است. شاید اگر به جای شفر، یک مربی خارجی دیگر به استقلال می آمد که آشنایی قبلی با مجیدی نداشت، الان نام فرهاد هم مثل داریوش یزدانی، سیروس دین محمدی، سهراب بختیاری زاده، فریدون زندی، محمد تقوی و... فقط در حد یک گزینه احتمالی مطرح بود اما سابقه آشنایی و همکاری مرد آلمانی با مجیدی و حرفی که شفر در کنفرانس اولش زد «مجیدی می خواهد دستیارم باشد» احتمال همکاری طرفین را از حد گمانه زنی فراتر برده است. صبح دیروز هم برای استقلالی ها با شایعه انتخاب فرهاد به عنوان مربی جدید استقلال آغاز شد، شایعه ای که منشأ پیدایش آن، خبر دیگری بود، خبری که به اشتباه بازتاب پیدا کرد.

 

فرهاد مجیدی

احتمال همکاری شفر و مجیدی

 

اصل خبر این بود که وینفرد آنتوان شفر، سرمربی آلمانی استقلال نام فرهاد مجیدی را به عنوان دستیار پیشنهادی اش به باشگاه داده است. شفر که می داند استقلالی ها از قبل با میک مک درموت قرارداد دارند، دنبال اضافه کردن یک مربی ایرانی و یک مربی آلمانی به کادر فنی استقلال است. باشگاه هنوز مجوز اضافه کردن مربی خارجی را به او نداده و گزینه هایی مثل بیژن طاهری، محمد نوازی و... را هم به عنوان مربیان ایرانی به شفر معرفی کرده اما گویا وینفرد شفر گفته چون با فوتبال ایران و مربیان ایرانی آشنایی کامل ندارد، ترجیح می دهد با یکی مثل فرهاد مجیدی که قبلاً شاگردش بوده و یکدیگر را به شکل تقریبی و نسبی می شناسند، کار کند.

اما در استقلال کم نیستند کسانی که دوست ندارند فرهاد مجیدی به مجموعه آبی بیاید. از یک سو این شایعه که مجیدی منتظر است افتخاری از استقلال برود و بعد به تهران بیاید، باعث شده مدیرعامل فعلی چندان راغب به همکاری با فرهاد نباشد و از سوی دیگر، شایعاتی هم پیرامون مخالفت یک بازیکن بانفوذ با حضور مجیدی و همچنین دلخوری های فرهاد از همین بازیکن بانفوذ به گوش می رسد و اغلب نزدیکان استقلال از کنار هم چیدن این شایعات به این فرضیه می رسند که فرهاد صبر می کند افتخاری برود و شفر آن بازیکن بانفوذ را کنار بگذارد و بعد به استقلال بیاید.

اما در این میان شنیدن یک خبر تازه، معادلات و احتمالات را جابه جا می کند... این که فرهاد مجیدی به تهران آمده است. فرهاد آخرین ساعات سه شنبه شب این پرسش که آیا قرار است دستیار شفر باشد را بی پاسخ گذاشت و در عوض به گفتن این جمله بسنده کرده که پنج شنبه در تهران هستم. در نگاه اول، شاید این یک سفر عادی باشد اما همین که فرزاد مجیدی برادر فرهاد نقل قول منتسب به او، مبنی بر این که حضور فرهاد در استقلال صحت ندارد را تکذیب کرده، نشان می دهد سفر فرهاد به تهران، بی ارتباط با ملاقاتش با وینفرد شفر نیست.

 

فرهاد مجیدی

احتمال همکاری شفر و مجیدی

 

فرهاد مجیدی گزینه همکاری با شفر است، با وجود تمام انتقاداتی که نسبت به مدیریت سیدرضا افتخاری در استقلال داشت. البته فرهاد پیش از این هم، بارها با کسانی که منتقدشان بود، کار کرده و افتخاری هم خوب می داند برای عبور از این بحران و مواجه نشدن با خشم سکوها به یکی مثل فرهاد نیاز دارد. نیاز به گفتن نیست که «حیا کن، رها کن» بعدی دامن شفر را نمی گیرد و بعد از حذف منصوریان، تمام اعتراض های احتمالی بعدی متوجه افتخاری خواهد بود و تنها یک برگ برنده مثل فرهاد مجیدی می تواند جلوی شعارها را بگیرد. فعلاً باید منتظر ورود فرهاد بود. آیا فرهاد بعد از ورود به تهران و ملاقات با وینفرد شفر، راضی به مذاکره با مدیران باشگاه استقلال هم می شود؟

احتمال همکاری فرهاد مجیدی و وینفرد شفر!

احتمال همکاری فرهاد مجیدی و وینفرد شفر!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از خبر ورزشی/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف