نمناک اخبارورزشی فرهاد مجیدی سکوتش را درباره استقلال شکست
فرهاد مجیدی ، برگشت فرهاد مجیدی به استقلال
فرهاد مجیدی بازیکن محبوب تیم استقلال نسبت به شایعات بازگشتش به باشگاه آبی ها واکنش نشان داد.
تاریخ انتشار : 15 شهریور 1397

صحبت های فرهاد مجیدی درباره شایعه بازگشت به استقلال

ایلنا: فرهاد مجیدی بازیکن محبوب استقلالی ها که طی روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر بازگشت به این تیم و اینبار به عنوان عضو کادرفنی مطرح شده، نسبت به آن واکنش نشان داد.

فرهاد مجیدی ، شماره هفت سابق و محبوب استقلالی ها که اکنون شایعاتی مبنی بر بازگشت به جمع استقلال و حضور در کادرفنی این تیم از سوی او شنیده می شود، به این شایعات واکنش نشان داد و در این زمینه گفته است: 

«اخلاق من را همه شما می شناسید. نه اهل مصاحبه های روزانه و هفتگی هستم و نه اهل واکنش نشان دادن به هر خبر بی اساسی، اما این روزها در تیم استقلال شیطنت هایی در حال رخ دادن است که باید درباره اش گفت. 

از روزی که فوتبال را کنار گذاشتم بارها از سوی وزارت ورزش و مدیران و مسوولان مختلف به من پیشنهاد همکاری داده اند. در چند وقت اخیر هم صحبت هایی در این مورد انجام شده که هیچ ارتباطی با موضوع مربیگری در تیم بزرگسالان استقلال نداشته اما هر روز شایعاتی در این مورد منتشر می شود.

فرهاد مجیدی در استقلال

 دیروز آقای امیرحسین فتحی این خبر را تکذیب کردند اما دوباره امروز شیطنت هایی صورت می گیرد. آقای شفر هم که در سفر هستند، پس این وسط چه کسانی خبرسازی می کنند؟ 

متاسفانه عوامل رسانه ای فردی که عمر حضورش در استقلال بیش از یک فصل نبوده، دیروز در یک روزنامه تیتر می زنند که «فرهاد مجیدی همراه کاناوارو در استقلال» با این خبر دروغ می خواهند به سرمربی استقلال القا کنند که اگر مجیدی بیاید، او قصد دارد کاناوارو را جایگزین شما کند! 

از سوی دیگر این خط را در داخل تیم هم یک نفر دنبال می کند. کسی که در زمین از کورس های سرعتی عقب می افتد اما در بیرون از زمین با دسیسه های مختلف سرعت به خرج داده و در انتقال و جدایی دو بازیکن مهم و کلیدی استقلال نقش مهمی داشته و حتی به جای آنها سفارش جذب یک بازیکن مصدوم را داده است! اگر این شیطنت ها ادامه یابد با جزئیات بیشتری درباره این موارد صحبت خواهم کرد. 

خطاب به هواداران عزیز استقلال صریح و شفاف دو نکته را بگویم. اول اینکه درباره حضور در کادرفنی استقلال تصیمی ندارم و در این مورد پیشنهادی هم نشده است. دوم اینکه وحشت این افراد از بازگشت کسی مثل من، برچیده شدن بساط رفتارهای موذیانه، منفعت طلبی ها و بازیهای کثیفشان است. سرانجام من به تیم محبوبم برمی گردم و به کمک هواداران عزیز یک تیم ایده آل خواهیم ساخت اما در شرایط فعلی استقلال و سرمربی این تیم به آرامش نیاز دارند. سهم خواهی ها را کنار بگذارید و به استقلال، یکی از معدود دلخوشی های زندگی این مردم رحم کنید.»

انتهای پیام/م

حمله فرهاد مجیدی به بازیکن جنجالی استقلال + جزئیات

این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف