نمناک اخبارجامعه دستی کشیدن خلبان بوئینگ در فرودگاه امام خمینی(ره)
فرودگاه ، حادثه فرودگاه امام
خلبان ناشی بوئینگ 747 متعلق به یکی از خطوط هوایی ترکیه که در اجاره شرکت هوایپمایی هما است، صبح امروز موجب انسداد باند اصلی فرودگاه امام (ره) شد.
تاریخ انتشار : 20 شهریور 1396

خلبان ناشی بوئینگ روی باند فرودگاه امام دستی کشید

یک مقام مسئول گفت:خلبان ناشی بوئینگ 747 متعلق به یکی از خطوط هوایی ترکیه که در اجاره شرکت هوایپمایی هما است، صبح امروز موجب انسداد باند اصلی فرودگاه امام (ره) شد.

 این مقام مسئول که خواست نامش ذکر نشود،در توضیح علت انسداد باند اصلی فرودگاه امام(ره) افزود:صبح امروز یک فروند بوئینگ 747 متعلق به یکی از خطوط هوایی ترکیه که در اجاره شرکت هواپیمایی هما است و عملیات بازگشت حجاج را انجام می دهد، پس از فرود در باند اصلی فرودگاه، با موتور روشن به انتهای باند می رسد و برای اینکه از باند خارج نشود، ناچار می شود با موتور روشن و سرعت بالا در انتهای باند دور 180 درجه بزند و در باند قرار بگیرد.

وی افزود:موتور روشن هواپیما موجب می شود به اندازه حدود یک کامیون سنگ و نخاله از حاشیه باند وارد باند شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به مسافران یا خود هواپیما آسیبی وارد شده است، گفت:مسافران در سلامت کامل از هواپیما تخلیه شدند و هواپیما هم آسیبی ندیده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا باند اصلی فرودگاه نیز در اثر این اتفاق، آسیب دیده است، اظهار کرد:قطعا دور زدن با موتور روشن با توجه به وزن سنگین بوئینگ 747 آسیب هایی به باند وارد کرده است.

باند اصلی فرودگا امام(ره) از ساعت 3:30 صبح امروز بسته شده است و عملیات نشست و برخاست هواپیماها، از طریق سه باند فرعی این فرودگاه در حال انجام است.

پروازهای ورودی و خروجی این فرودگاه با تاخیر در حال انجام است.

دستی کشیدن خلبان بوئینگ در فرودگاه امام خمینی(ره)

دستی کشیدن خلبان بوئینگ در فرودگاه امام خمینی(ره)
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از خبرگزاری مهر - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف