نمناک اخبارحوادث ماجرای فرود اضطراری هواپیمای آلمانی در فرودگاه مهرآباد
فرودگاه مهرآباد ، هواپیمای آلمانی
هواپیمای خط هوایی اتریش به ابوظبی به دلیل وخامت حال سه بیمار مسافر این هواپیما مجبو به فورد اضطراری در فرودگاه مهرآباد تهران شد.
تاریخ انتشار : 6 مرداد 1395

دلیل فرود اضطراری هواپیمای آلمانی در فرودگاه مهرآباد

حسن عباسی، در این باره گفت:در ساعت 18:55 دیروز، یک فروند هواپیمایی خط هوایی اتریش به ابوظبی به علت حضور سه فرد بیمار و وخامت حالشان ، مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه مهرآباد تهران شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله از اورژانس تهران درخواست نیرو شده و عوامل اورژانس در محل حضور پیدا کردند، اظهار کرد:اولین تیم حاضر درصحنه تیم فوریت های پزشکی مرکز اورژانس تهران بود که خلبان بلافاصله به آنها اجازه ورود به داخل هواپیما را داده و همکاران ما 3 بیمار که یک آقای 25 ساله ، یک خانم باردار 35 ساله و آقایی 55 ساله بود را معاینه و تحت مراقبت های درمانی خود قرار دادند .

سخنگوی اورژانس تهران افزود:پس از بهبودی بیماران ، تیم پرواز ،ضمن قدردانی و تشکر از همکاران اورژانس و خدمات ارائه شده، فرودگاه مهرآباد تهران را به مقصد ابوظبی ترک کرد.

ماجرای فرود اضطراری هواپیمای آلمانی در فرودگاه مهرآباد

ماجرای فرود اضطراری هواپیمای آلمانی در فرودگاه مهرآباد
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف