نمناک سرگرمیگوناگون فرود اضطراری هواپیما به دلیل نفخ شکم مسافر !!
فرود اضطراری ، سرگرمی نمناک
دلیل اعتراض مسافران مهمانداران را وارد عمل کرد اما اثری نداشت تا اینکه وضعیت نامناسب به کابین خلبان راه یافت و آنها به دلیل غیرقابل تحمل بودن بو مجبور به فرود اضطراری شدند.
تاریخ انتشار : 28 بهمن 1396

فرود اضطراری هواپیما به دلیل نفخ شدید یکی از مسافران

مشکل گوارشی یکی از مسافران پرواز "دبی - آمستردام" خبرساز شد ، خلبان برای رفع مشکل و حفظ جان مسافران دیگر مجبور به فرود اضطراری شد.
Pilot forced to make emergency landing after fight breaks out when passenger refuses to stop FARTING
فرود اضطراری

فرود اضطراری هواپیمای دبی - آمستردام به دلیل نفخ شکم یکی از مسافران 

بوی بد یکی از مسافران عامل فرود اضطراری شد

به گزارش میرر خلبان پرواز " دبی - آمستردام" به دلیل اتفاقی برنامه ریزی نشده مجبور به درخواست اجازه فرود اضطراری در یکی از فرودگاه های بین راه شد ، مشکل نفخ یکی از مسافران هواپیما را در فرودگاه وینا نشاند. از قرار معلوم بوی نامطبوع منتشر شده در هواپیما موجب شکایت مسافران شد تا مهماندار به مسافر مورد نظر مراجعه کرده و از او درخواست رفتن به توالت کند اما مسافر بی توجه به حرفهای مهماندار روی صندلی خود نشست .
وضعیت غیرقابل تحمل به کابین خلبان نیز کشیده شد و زمانی که خلبان متوجه بی توجهی مسافر به تذکرات و درخواست ها شد بعد از ارتباط با برج مراقبت و کسب اجازه مجبور به فرود اضطراری شد ، بعد از فرود هواپیما مسافر ایجاد کننده مشکل از هواپیما خارج شد تا بعد از رفع مشکل با هواپیمای دیگری به سفر خود ادامه دهد.
فرود اضطراری

بوی بد مسافر لجباز موجب فرود اضطراری

فرود اضطراری و جنجالی هواپیما به دلیل نفخ شکم مسافر !!

فرود اضطراری هواپیما به دلیل نفخ شکم مسافر !!
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف