نمناک سرگرمیگوناگون لحظه فرود وحشتناک هواپیما در آمریکای جنوبی + فیلم
فرود هواپیما ، فرود عجیب هواپیما
خلبان هواپیما تصمیم به فرود در یک باند فرودگاهی در مرز کلمبیا و برزیل می گیرد اما این فرود به طور وحشناک و خطرناکی صورت می گیرد.

لحظه فرود هواپیما در آمریکای جنوبی

همواره یکی از بزرگترین آرزوهای هر انسانی در چند قرن گذشته، این بود که بتوانند همانند پرندگان در آسمانی آبی و زلال پرواز کنند و کره زمین را از دیدی دیگر مشاهده نمایند. با این وجود آنها تلاش خود را می کردند تا بتوانند وسیله ای را برای پرواز اختراع کنند که در نهایت برادران رایت، اولین انسان هایی بودند که توانستند اولین هواپیمای قابل کنترل موتوردار و سنگین تر از هوا را در تاریخ 17 دسامبر 1903 اختراع نمایند.

با این وجود این اختراع بزرگ، توانست آغازگر اختراع هواپیماهای پیشرفته در سطح جهان شود و امروزه هواپیما یکی از برترین وسایل نقلیه عمومی برای نقل مکان هستند و انسان های زیادی از آن برای پرواز استفاده می کنند و به طبع خلبان هواپیما باید با رعایت کامل قوانین، مسافران را به سلامت به مقصد مدنظر برسانند.

فرود هواپیما

فرود هواپیما در مرز کلمبیا و برزیل

اما گاها مشاهده شده است که برخی از خلبانان در نهایت خطر، مسافران را به مقصد میرسانند. برای مثال روز گذشته ویدیویی عجیب و باور نکردنی منتشر شد که در آن خلبان یک هواپیما در نهایت خطر در باند فرودگاهی واقع در نزدیکی مرز کلمبیا با برزیل فرود می آید که به طبع با واکنش های زیادی روبرو شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

همان گونه که در ویدیو مشاهده می کنید، هواپیمای مورد نظر زمانیکه تصمیم به فرود در باند فرودگاهی در مرز کلمبیا و برزیل را می گیرد، در هنگام فرود تنها با فاصله ارتفاعی چند سانتی متری از هواپیمای دیگر فرود می آید که خوشبختانه هیچ اتفاقی نیوفتاد و هواپیما توانست در نهایت آرامش به زمین فرود بیاید. اما اگر خلبان این چند سانتی متر را رعایت نمی کرد، قطعا می توانست منجر به بروز حادثه تلخ و دردناکی شود که هیچ راه جبرانی برای آن وجود نداشت.

اشتباه خلبان

فرود عجیب و وحشتناک هواپیما

خلبان آرژانتینی به نام " منوئل مازوکو " در مورد ویدیو ذیل این گونه گفت:" برای خلبان هواپیما غیر ممکن بود تا بتواند فاصله را محاسبه کند. من به مدت 20 سال پرواز کرده ام و این پرواز قطعا یکی از خطرناک ترین پروازهایی بوده است که می توان دید".

با این وجود تعدادی زیادی انتقاد نسبت به این ویدیو شد و برخی مشکل را از باند فرودگاهی که به هیچ وجه مجهز نیست و برخی دیگر قدیمی بودن این هواپیماها را گوش زد کردند که به این دلایل این اتفاق رخ داد.

ویدیو لحظه فرود وحشتناک هواپیما در آمریکای جنوبی

فرود خطرناک و عجیب هواپیما که مسافران را ترساند

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف