نمناک اخبارحوادث دستگیری فروشنده مواد مخدر درخزانه تهران
فروشنده مواد مخدر ، دستگیری فروشندگان مواد مخدر
یک فروشنده مواد مخدر در پارک خزانه تهران توسط نیروهای پلیس دستگیر شده است و او مبادرت به فروش مواد مخدر از نوع تریاک می کرده است.
تاریخ انتشار : 17 خرداد 1396

فروشنده مواد مخدر در خزانه دستگیر شد

ماموران پلیس پایتخت موفق شدند زنی که فعالیت گسترده ای در خصوص توزیع مواد مخدر در منطقه خزانه تهران داشت را دستگیر کنند.

سرگرد سعید جمشیدی در گفت وگو با خبرنگار انتظامی با اشاره به دستگیری یک زن به اتهام فروش مواد مخدر در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت:با اطلاعات به دست آمده در خصوص فروش موادمخدر توسط یک زن، موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

رئیس کلانتری 160 خزانه ادامه داد:پس از انجام اقدامات پلیسی و بررسی ابعاد مختلف این گزارش، مشخص شد که این زن به صورت ویژه، مبادرت به فروش مواد مخدر از نوع تریاک می کند و حتی خرید و فروش هایش را نه تنها به صورت جزئی، بلکه به صورت کلی و عمده نیز انجام می دهد. 

فروشنده مواد مخدر

دستگیری ساقی در خزانه

 وی اضافه کرد:پس از تکمیل نتایج بررسی های اولیه، کنترل نامحسوس این زن در دستور کار قرار گرفت و پس از تکمیل تحقیقات انجام شده و با هماهنگی مقام قضایی، متهمه در حالی که قصد جابجایی موادمخدر از نوع تریاک را داشت، دستگیر شد.

جمشیدی گفت:این در حالی که یک گونی برنجی را حمل می کرد دستگیر شد و پس از دستگیری و بازرسی از گونی همراهش، 14.5 کیلوگرم تریاک، 4 بطری و یک دستگاه ترازوی دیجیتال توزین موادمخدر کشف و ضبط شد.

به گفته وی، این زن در حال حاضر در اختیار پایگاه هفتم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ برای انجام تحقیقات تکمیلی است.

دستگیری فروشنده مواد مخدر درخزانه تهران

دستگیری فروشنده مواد مخدر درخزانه تهران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از تسنیم/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف