نمناک دنیای مدگوناگون مژده فروشگاه اینترنتی فیزا به پاس همراهی مشتریان
فروشگاه اینترنتی لباس فیزا برای سپاس از همراهی جانانه و قابل ستایش مشتریان گرامی که در درازای فعالیت فیزا ما را تنها نگذاشته اند و نشان دادند که همواره قدردان خدمتگزاران خود هستند و با توجه به 100 هزار نفری شدن پیج اینستاگرامی فروش لباس زنانه با 30% تخفیف را آغاز نموده است.

با شما صد هزارتایی شدیم به شما مژده می دهیم

  فروشگاه اینترنتی لباس فیزا برای سپاس از همراهی جانانه و قابل ستایش مشتریان گرامی که در درازای فعالیت فیزا ما را تنها نگذاشته اند و نشان دادند که همواره قدردان خدمتگزاران خود هستند و با توجه به 100 هزار نفری شدن پیج اینستاگرامی فروش لباس زنانهfiza.women که با حضور گرم شما این شگفتی رقم خورده بر آن شده تا حراج لباس با تخفیف 30 درصدی بر روی همه اجناس خود ارائه دهد تا از این گذر بتواند گامی هر چند کوچک در راستای بزرگداشت آنچه خردمندی خریداران محترم بوده است برداشته شود و نشان دهد که مشتریان فیزا با آگاهی از حسن نیت این فروشگاه اینترنتی لباس که همواره کوشیده سود مشتری و رضایت وی را به عنوان نقطه کانونی کسب و کار آنلاین خود ارج نهد و هر چند اندک کسانی را که وفاداری خود را به این فروشگاه اعلام داشته اند خرسند سازد.

برای بهره مندی از این تخفیف کافیست کوپن تخفیف را که با نام w100k طراحی شده است را در هنگام تکمیل فرآیند خرید در محلی که برای ارائه کوپن تخفیف است وارد کنید و سپس منتظر اعمال آن باشید. در پایان نیز منتظر باشید تا تخفیف از کل مبلغ خرید کم شود و پرداخت پایانی را انجام دهید. هدف از ارائه این تخفیف ایجاد فرصتی بود که کاربران بتوانند با آسودگی بیشتری دست به خریدهای افزون تر بزنند و از میان همه ی کالاهای فروشگاه که به خاطر حضور شما از میان بهترین ها دستچین شده است هر آنچه را که می پسندند و زیبنده خویش می دانند برگزینند.

از سوی دیگر ارائه تخفیف از سوی فروشگاه به منظور اطمینان بخشی به مشتریان بوده تا بدانند همه فعالیت های صورت گرفته فروشگاه در این راستا است که ایرانیان بتوانند بهترین ها را همان طور که از نامشان پیداست برگزینند زیرا فیزا به داشتن مشتریان به پهنه ایران زمین می اندیشد و این وظیفه را برای خود قرار داده که بازار انلاین ایران را تا آنجا که به این فروشگاه مربوط می شود پربارتر کند. فروشگاه اینترنتی فیزا همواره تلاش کرده تا رضایت مشتریان و آنچه خرید ساده تر را برای آن ها به وجود می آورد. فروشگاه انترنتی فیزا کوشیده تا در فضای پر رقابت اینترنت بیش از هر چیز در پی این باشد که با ارائه نخفیف به هر مناسبتی هزاران مشتری خود را که به طور ثابت دست به خرید می زنند شگفت زده کند به ویژه اینکه بسیاری دوست دارند در این مناسبت ها به دوستان و نزدیکان خود هدیه بدهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به آیدی @fizasupport در تلگرام پیام دهید.

مژده فروشگاه اینترنتی فیزا به پاس همراهی مشتریان

مژده فروشگاه اینترنتی فیزا به پاس همراهی مشتریان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از فروشگاه فیزا / م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .