نمناک سرگرمیدیدنی ها فروشگاه 30 سانتی مخصوص موش ها! + تصاویر
موش ، غذای موش
فروشگاه های 30 در 70 سانتیمتری موش ها در مالمو در سوئد قرار دارد و منوی گسترده ای ارائه می دهند که می توانند وعده های غذاییشان را از بین آن ها انتخاب کنند.
بازدید : 1,039 نفر

 منوی غذای موش ها در مغازه های کوچک

همانطور که می دانید واژه موش در ذهن بسیاری از مردم با واژه پنیر گره خورده است و بیشتر افراد فکر می کنند که موش ها عاشق پنیرند اما این فقط یک باور عمومی بیش نیست که در ذهن ها شکل گرفته در واقع موش ها خوراکی های مختلفی از جمله غلات و ... را نیز در منوی غذاییشان دارند در این میان فروشگاه های 30 در 70 سانتیمتری در سوئد افتتاح شده است تا موش ها بتوانند وعده های غذاییشان را از بین آن ها انتخاب کنند.

«Anonymouse» نگران نبودن مغازه برای جوندگان بودند، بنابراین تصمیم گرفتند برای آن ها دو مغازه باز کنند. فروشگاه های 30 در 70 سانتیمتری آن ها در مالمو در سوئد قرار دارد و منوی گسترده ای ارائه می دهند که موش ها می توانند وعده های غذاییشان را از بین آن ها انتخاب کنند. یکی از آن ها آجیل و دیگری پنیر می فروشد. علاوه بر اینکه فضای داخلی به خوبی ساخته شده، پوسترهایی درموردکنسرت آینده موش ها و سایر رویدادها هم وجود دارد. جزئیاتی که در این اینستالیشن هنر خیابانی به کار رفته، باورنکردنی است. هویت Anonymouse هنوز ناشناخته است.

 
فروشگاه موش
 
فروشگاه موش
 
فروشگاه موش
 
فروشگاه موش
 
فروشگاه موش
 
فروشگاه موش
 
فروشگاه موش
 
فروشگاه موش
 
فروشگاه موش
 
فروشگاه موش

فروشگاه 30 سانتی مخصوص موش ها! + تصاویر

فروشگاه 30 سانتی مخصوص موش ها! + تصاویر
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 8
برگرفته از برترینها - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف