نمناک اخبارحوادث فروش دختر سوری در واتس آپ
فروش دختر ، دختر سوری
فروش دختر سوری از راه تبلیغ در واتس آپ و به عقد درآوردن آنها برای مردان ثروتمند کشورهای عرب خبر جدیدی در مورد سودجویان سوری است که به تازگی منتشر شده است.
تاریخ انتشار : 1 بهمن 1393

فروش و حراج دختران سوری از طریق شبکات اینترنتی توسط یک سری سودجوی عرب و خرید آنها توسط دسته ای دیگر از ثروتمندان کشورهای عرب نشانه ای دیگر از وضع افتضاح کشورهای عربی است.

شماری از سودجویان، زنان و دختران آواره سوری را از طریق تبلیغ در واتس آپ، به عقد مردان ثروتمند کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس به ویژه عربستان در می آورند.

 حراج دختران سوری در واتس آپ

روزنامه عربستانی  چاپ لندن نوشت:به تازگی ، دارندگان واتس آپ و دیگر برنامه های ارتباط اجتماعی، پیام هایی دریافت کرده اند که در آن ها یک واسطه، برای ازدواج دختران و زنان سوری، شماره تلفن ارائه می دهد و ادعا می کند که این کار را جهت تامین سرپناهی برای زنان و دختران بی پناه و آواره سوری انجام می دهد.

این شخص تاکید می کند که از دولت عربستان، مجوز دارد و به او اجازه داده شده است دختران خانواده هایی که سرپرست خود را در درگیری ها در سوریه از دست داده اند را شوهر دهد.

این ازدواج ها که با 1000 ریال انجام می شود و شامل دختران بین 12 تا 17 ساله می شود تنها چند ماه یا چندروز به طول می انجامند و شوهر، پس از سوءاستفاده از دختر یا زن سوری، او را طلاق می دهد. برخی ناظران، این گونه برنامه ها را به مثابه «پارتی هایی برای هتک ناموس و تجارت مجانی زنان سوری» می دانند.

سازمان ملل و سازمان های حقوق بشری نیز با تاکید بر حجم گسترده سوءاستفاده جنسی از زنان آواره سوری، توقف فوری این پدیده را خواستار شده بودند.

سازمان ملل و سازمان های حقوق بشر که دست آویزی برای قدرتهای استکباری غرب از جمله آمریکا و صهیونیست ها می باشد کارایی خود را به معنای واقعی ندارد و به جای اینکه اقدام به جلوگیری از خشونت در کشورهای اسلامی از جمله سوریه کند فقط نطق هایی را برای حفظ ظاهر انجام میدهد.

فروش دختر سوری در واتس آپ

فروش دختر سوری در واتس آپ
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 76
برگرفته از الحیات /ن
این مطلب مفید بود ؟ 59 17
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف