نمناک اخبارجامعه فروش دختر کوچک خانواده برای تهیه غذا !!! + عکس
فروش دختر ، فروش دختر 6 ساله
مادری برای تهیه غذا و سیر کردن شکم فرزندانش، طی اقدامی عجیب و باورنکردنی دختربچه 6 ساله خود را فروخت.
تاریخ انتشار : 3 آذر 1397

فروش دختر 6 ساله خانواده برای تهیه غذا

در میان اخبار روز تصویر مادر و دختری با چهره ای غمگین جلب توجه می کرد ، مادر و دختری که داستان تاسف باری داشتند که در ادامه این بخش از نمناک خواهید خواند که چرا و چطور در افغانستان مادر جوانی دختر خردسالش را به یک مرد برای تهیه مواد غذایی و سیر کردن شکم دیگر فرزندانش فروخت.

دخترم را فروختم تا برای بچه های دیگرم غذا تهیه کنم!

این جمله تلخ را مادری اهل افغانستان می گوید که به دلیل وضعیت بد اقتصادی خانواده اش و فشاری که گرسنگی بر فرزندانش وارد کرده بود بر زبان آورد.تصاویر " مرمرین" مادر 3 فرزند که در اردوگاه پناهندگان در شمال غرب افغانستان زندگی می کند به سرعت مثل ویروس در فضای مجازی منتشر شد تا داستانش را همه بدانند.

زنی که تصاویرش را در این بخش از نمناک مشاهده می کنید در ازای دریافت 3 هزار دلار دختر 6 ساله اش را به پیرمردی فروخت تا در آینده با یکی از پسران خانواده آن پیرمرد ازدواج کند.

فروش بچه توسط مادر

دختر کودک 6 ساله ای که توسط مادرش فروخته شد 

مادر این دختر در مصاحبه گفت :شوهرم در جنگ ها کشته شده است ؛ من به دلیل خشکسالی شدید روستای محل زندگی مان را ترک کردم چرا که فکر کردم در این اردوگاه به ما کمک می کنند، اما کسی کمک نکردند و اوضاع من روز به روز بدتر شد تا اینکه گرسنگی فرزندانم طاقت مرا طاق کرد و مجبور به فروش دخترم شدم تا با پولی که از فروش فرزندم به دست می آورم شکم بچه های دیگرم را سیر کنم.

فروش دختر 6 ساله برای سیر کردن شکم

مردی که دختر بچه 6 ساله را خرید 

این دختر 6 ساله در آینده با پسر خانواده که او خریداری کرده اند باید ازدواج کند ؛ پسری که چهار سال بزرگتر از اوست. تلخ ترین بخش این داستان این است که دختربچه هنوز نمی داند که او را فروخته اند و فکر می کند اما او مجبور است برای سیر شدن شکمش به یک خانواده دیگر برود در آنجا زندگی کند.

ماجرای دردناک فروش دختر 6 ساله برای سیر کردن شکم! + عکس

فروش دختر کوچک خانواده برای تهیه غذا !!! + عکس
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 19
منبع : بخش خبری نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 5
نظر کاربران
حسن

حسن

لعنت به این دنیای نامرد

پاسخ دادن 6 1
فاطمه

فاطمه

خاک بر سر همچین مادرایی واقعا

پاسخ دادن 3 3
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف