نمناک اخبارجامعه جزئیات جدید در مورد ثبت نام و فروش طرح ترافیک 97
فروش طرح ترافیک ، جزئیات ثبت نام طرح ترافیک 97
مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک شهرداری تهران به دنبال شبهات ایجاد شده در مورد ثبت نام و فروش طرح ترافیک توضیحاتی ارائه داد.
تاریخ انتشار : 6 فروردین 1397

پاسخ به شبهات در مورد فروش طرح ترافیک

مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک شهرداری تهران به برخی سوالات در روند ثبت نام طرح ترافیک 97 پاسخ داد. 

مصطفی قنبرنژاد در پاسخ به برخی سوالات و ابهامات در مورد ثبت نام در سامانه گفت:از 26 اسفندماه سال گذشته، سامانه ثبت نام طرح ترافیک برای سال 97 با آدرس my.tehran.ir برای ثبت نام متقاضیان ورود به محدوده طرح ترافیک و ساکنین محدوده گشوده شده است، اما برخی از کاربران در حین ثبت نام به مشکلاتی برخورد کرده اند که لازم است توضیحاتی در این خصوص ارائه شود. 

وی با بیان اینکه متقاضیان دقت داشته باشند که باید اطلاعات آنها از ابتدا ثبت شود، گفت:ممکن است برخی از افراد عنوان کنند که در سال های قبل طرح ترافیک دریافت کرده و نیازی نیست که اطلاعات خودروی خود را وارد کنند و یا می خواهند از نام کاربری قبلی خود استفاده کنند، اما دقت داشته باشید که این سامانه برای طرح جدید ترافیک پایتخت ایجاد شده و متقاضیان باید اطلاعات خودروی خود را بار دیگر به طور کامل درج کنند. 

مدیرکل صدور آرم طرح ترافیک شهرداری تهران، با بیان اینکه عوارض این طرح به صورت روزانه محاسبه می شود و عجله ای برای درج اطلاعات نیست، گفت:هیچ محدودیت زمانی برای ثبت نام در حال حاضر وجود ندارد. 

وی با بیان اینکه ثبت اطلاعات محل سکونت تنها برای شهروندانی است که در داخل محدوده طرح ترافیک سکونت دارند و نیازی نیست افرادی که در داخل محدوده سکونت ندارند و یا افرادی که محل کارشان در داخل محدوده است، این قسمت را تکمیل کنند، گفت:براساس مصوبه شورای شهر تهران ساکنان محدوده طرح ترافیک اگر قبل از ساعت 8:30 از محدوده خارج و بعد از ساعت 17به داخل محدوده وارد شوند، عوارضی برای آنها محاسبه نمی شود که حتما لازم است مدارک مورد نیاز برای اثبات سکونت شان در داخل محدوده را در قسمتی از سایت بارگذاری کنند، اما برای شهروندان دیگر که ساکن این محدوده نیستند پر کردن این قسمت نیازی نیست. 

قنبرنژاد با بیان اینکه همه افراد متقاضی برای ورود به محدوده طرح ترافیک در صورت تمایل می بایست در این سامانه ثبت نام کنند، گفت:همه شهروندان متقاضی می توانند در این سامانه ثبت نام کنند؛ چراکه در طرح جدید ترافیکی همه شهروندان بدون هیچ محدودیتی می توانند وارد محدوده شوند. 

وی با بیان اینکه در این چند روز تعداد زیادی از شهروندان در این سامانه ثبت نام و اطلاعات خود را وارد کردند، گفت:شهروندان پس از ثبت نام منتظر اعلام بعدی باشند تا اصل اسناد خود را برای تکمیل ثبت نام به دفاتر خدمات الکترونیک شهر تحویل دهند. 

وی افزود:مراجعه تعداد زیادی از شهروندان به سامانه my.tehran.ir در برخی مواقع سبب کند شدن سرور در برخی مواقع می شود، اما شهروندان صبور باشند تا بتوانند مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنند.

پاسخ به شبهات ثبت نام و فروش طرح ترافیک 97

جزئیات جدید در مورد ثبت نام و فروش طرح ترافیک 97
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف