پورشه کاین GTS

فروش قسطی خودرو پورشه کاین، ماهی 69 میلیون تومان!

تاریخ انتشار : 8 بهمن 1392کد مطلب : 5669زمان مطالعه : 1 دقیقه
در حالی که برخی برای خرید یک پراید توان پرداخت اقساط کمتر از 500 هزار تومان را ندارند خودروهایی لوکس با قیمت میلیاردی و اقساط میلیونی به فروش می رسد.

عرضه اقساطی خودرو چه به صورت پیش فروش و چه به صورت شرایطی یا لیزینگی، یکی از راه های افزایش میزان فروش محسوب می شود. در حقیقت این اقدام یکی از روش های خودروسازان به منظور افزایش درآمد ها و رونق بیشتر تیراژ است.

 اما وقتی پای فروش اقساطی خودروهای لوکس وسط کشیده می شود، داستان رنگ و بوی دیگر به خود می گیرد.

در تهران پایتخت هستند تعداد زیادی شرکت ها و موسسات لیزینگ و حتی نمایشگاه دار که اقدام به عرضه خودروهای لوکس و اسپرت وارداتی با شرایط عجیب می کنند.

در تماسی که با یکی از همین نمونه ها داشتیم، اطلاعات حیرت انگیزی به دست آوردیم.

نمایشگاه فوق چند مدل شاسی بلند پورشه کاین را به صورت اقساطی برای مشتریان خاص تدارک دیده بود. داستان از این قرار است که این نمایشگاه مدل GTS این پورشه را با قیمت نقدی 960 میلیون عرضه می کرد ولی برای قسط بندی شرایط دیگری داشت.

 

خودروی پورشه کاین GTSبه این صورت که که 600 میلیون را ابتدا دریافت و مابقی (320 میلیون) را طی شش ماه تا یک سال از مشتری به صورت قسطی با سود 30 درصد اخذ می کرد.

این یعنی سود 96 میلیون تومانی روی هر دستگاه. بنا بر این مشتری متمول این پورشه می بایست 416 میلیون تومان را به نمایشگاه دار برگرداند.

داخل خودرو پورشه کاین GTSدر روش قسط های نیم ساله، او باید ماهیانه 69 میلیون و 333 هزار تومان و در روش قسط های یک ساله می بایست ماهیانه 34 میلیون و 666 هزار تومان پرداخت کند.

فروش قسطی خودرو پورشه کاین، ماهی 69 میلیون تومان!

410
این مطلب مفید بود ؟82
برگرفته از بولتن - /م
وبگردی