نمناک ورزشفوتبال پرسپولیس محمد انصاری را میفروشد ؟
محمد انصاری ، پرسپولیس
پرسپولیس سر دوراهی مانده است , نمیداند محمد انصاری را بفروشد و جام را از دست بدهد یا محمد انصاری را نفروشد و فشار بی پولی را تحمل کند.
تاریخ انتشار : 15 آذر 1395

پرسپولیس نمیداند محمد انصاری را بفروشد یا نه ؟

پرسپولیس که در ابتدای فصل تنها یک مدافع وسط متخصص به نظر برانکو ایوانکوویچ کنار سیدجلال حسینی به خدمت گرفت حالا نمی داند که انصاری را بفروشد و بی متخصص بماند یا نفروشد و پول در نیاورد.

محمد انصاری بازیکن 25 ساله پرسپولی در 22 تیر 94 به عنوان بازیکن قرضی در تمرینات پرسپولیس شرکت کرد و پس از یک هفته تمرین توانست نظر مساعد کادر فنی را جلب کند و عاقبت در 29 تیر ماه 94 با قراردادی دو ساله به پرسپولیس پیوست.

محمد انصاری

محمد انصاری بازیکن پرسپولیس

اگر چه باشگاه پرسپولیس سکوت کرده و طبق معمول اخبار را نه تکذیب می کند و نه تایید اما خود محمد انصاری معتقد است که پس از دوازده بازی در لیگ برتر و نشستن روی نیمکت ذخیره های تیم ملی ایران به عنوان دفاع وسط از لیگ چین پیشنهاد دارد و مالکان تیم چینی او را می خواهند.

دلیل عدم واکنش باشگاه پرسپولیس برمی گردد به ابتدای فصل و در نقل و انتقالات آنجا که این باشگاه نتوانست جایگزین مناسبی برای محمد انصاری در قلب دفاع تیم داشته باشد و به این ترتیب پرسپولیس مجبور است در مورد این انتقال که چند میلیاردی هم به باشگاه می رساند، دست دست کند چرا که فروش محمد انصاری در این شرایط به معنای کلیه فروشی خواهد بود و نوعی خودزنی محسوب می شود.

فروش محمد انصاری یا ساختن با بی پولی

در واقع بعید است که برانکو ایوانکوویچ با این جا به جایی موافقت کند چرا که با محمد انصاری و سید جلال حسینی، این تیم در آستانه خلق یک رکورد است و در همه دوازده بازی لیگ برتر تنها سه گل خورده دارد. در شرایط مشکلات مالی کنونی اما باید تصمیم گرفت، فروش محمد انصاری و چشم دوختن به هنر بازیکن سازی برانکو و خرید در نیم فصل یا عدم فروش او و البته تکذیب خبر درخواست وی توسط چینی ها و ساختن با بی پولی ها.

برانکو نشان داده که این هنر را بهتر از هر مربی دیگری دارد که بازیکن بسازد، او در عرض دو سال هفت بازیکن تیمش را به تیم ملی فرستاده و فیکس کرده که تا پیش از او از جلوی درب تمرین تیم ملی هم نمی توانستند رد شوند اما با این حال این کار ریسک بالایی دارد چرا که فرصت پرسپولیس بعد از 9 سال جام نیاوردن رو به اتمام است و حتی برانکو هم با وجود مقبولیت بالایی که در میان جامعه فوتبال ایران و هواداران این تیم دارد هم امسال باید بتواند برای این تیم و هوادارانش جام بیاورد و فروش محمد انصاری و چشم انتظار ایستادن برای آنکه برانکو یک دفاع وسط دیگر بسازد ریسک بالایی دارد و حتی در صورت توفیق زمان بر است و ممکن است پرسپولیس باز هم هزینه بدهد.

پرسپولیس در این رابطه کاملا گیج است و تصمیم گیری برایش سخت به نظر می رسد شاید در این رابطه شفاف سازی بهترین اقدام باشد اما هر تصمیمی تبعات خاص خودش را به هر حال خواهد داشت. فروش انصاری می تواند منجر به از دست رفتن جام شود، نفروختن هم می تواند همین تبعات را داشته باشد البته چون بی پولی فشار خواهد آورد.

پرسپولیس محمد انصاری را میفروشد ؟

پرسپولیس محمد انصاری را میفروشد ؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از مهر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف