نمناک اخبارجامعه فروش نوزاد برای خرید گوشی آی فون و موتورسیکلت! + عکس
فروختن نوزاد ، داستان های غم انگیز
بازهم داستانی غم انگیز برای خرید یک آیفون! به تازگی مردی 19 ساله نوزاد خود را برای خرید یک آی فون و یک موتورسیکلت فروخته است. این معامله یک سال پیش اتفاق افتاده است.
تاریخ انتشار : 18 اسفند 1394
بازدید : 2,151 نفر

یک مرد 19 ساله چینی نوزاد خود را برای خرید آی فون و موتورسیکلت فروخت!

بازهم داستانی غم انگیز برای خرید یک آیفون! به تازگی مردی 19 ساله نوزاد خود را برای خرید یک آی فون و یک موتورسیکلت فروخته است. این معامله یک سال پیش اتفاق افتاد، آ دوان پدری 19 ساله است که نوزاد 18 روزه خود را به مبلغ 23000 یوان (3520 دلار) به مردی ناشناس می فروشد!! این معامله در شهر Tong’an استان فوجیان چین انجام گرفته است.

آ دوان در آن زمان هنوز دبیرستان را به اتمام نرسانده بود و مادر نوزاد نیز زیر سن قانونی بود، آن دو شرایط نگهداری از این نوزاد را نداشتند، بنابراین پدر نوزاد تصمیم گرفت که فرزندش را بفروشد و خریدار را از طریق سرویس چت QQ پیدا کرد و کودک خود را فروخت! خریدار می گوید این کودک را برای خواهرش خریده است. 

فروش نوزاد

 

مادر نوزاد پس از ردیابی پلیس بازداشت شد. او می گوید:  پدر و مادر این دختر بچه هر دو محکوم شده اند اما دادگاه به دلیل شرایط بد این زوج در مجازات آن ها تخفیف داد. آ دوان پدر نوزاد به سه سال حبس و مادر این کودک به دو سال و نیم حبس تعلیقی محکوم شده است.

خواهر خریدار هنوز مایل به نگهداری از کودک است و از آن جایی که والدین این نوزاد واقعا توانایی نگهداری از فرزندشان را ندارند هنوز مشخص نیست چه اینده ای در انتظار این نوزاد است.

فروش نوزاد برای خرید گوشی آی فون و موتورسیکلت! + عکس

فروش نوزاد برای خرید گوشی آی فون و موتورسیکلت! + عکس
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 7
برگرفته از آی تی رسان - /م
این مطلب مفید بود ؟ 4 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف