نمناک اخبارجامعه تصاویر دردناک فروش نوزاد دختر در حراج آنلاین توسط پدرش
فروش نوزاد ، عکس فروختن بچه
پدری سنگدل با انتشار عکس های دختر تازه متولد شده اش او را به حراج گذاشت . تصاویر و خبر فروش نوزاد که با ذکر قیمت و مشخصات منتشر شده بود واکنش های تندی را به همراه داشت.
تاریخ انتشار : 9 آبان 1395

 فروش نوزاد دختر در وب سایت ebay

پدر سنگدل که برای فروش دخترش تصویری به همراه قیمت را در اینترنت منتشر کرده بود تا اطلاع ثانوی از هرگونه تماس با فرزندش محروم شد.

نوزاد تازه متولد شده که ماریا نام دارد توسط پدرش به صورت انلاین به حراج گذاشته شد ، وب سایت ebay یکی از سایت هایی بود که تصویر او را منتشر کرد و همین اقدام باعث اطلاع مسئولان و پیگیری مسئله شد.

فروش نوزاد

عکس فروش نوزاد دختر در اینترنت

این مرد 28 ساله که به عنوان پناجو به کشور آلمان سفر کرده است 30 دقیقه بعد از انتشار عکس دخترش در وب سایت مذکور برای حراج آنلاین خود را به پلیس معرفی کرد ، نیروهای پلیس نوزاد را برای مراقبت به مرکز دویسبورگ در غرب آلمان منتقل شد. تصویر منتشر شده از نوزاد 6 هفته ای در فضای مجازی به سرعت پاک شد ، عکسی که از نوزاد خوابیده که لباس خواب بر تن داشت منتشر شده بود . پدر این نوزاد به نیروهای پلیس گفته است که هدف من تبلیغات بوده است و تصمیمی برای فروش دخترم نداشتم این درحالی است که مدارک خلاف گفته ی مرد را ثابت می کنند.

فروش نوزاد

فروش بچه دختر

عکس مربوط به آگهی فروش بچه دختر در سایت ebay

سخنگوی پلیس آلمان در این مورد گفت :بررسی های جدی و دقیق برای ثابت کردن اتهام این مرد ادامه دارد و مسئولان قضایی به هیچ عنوان تخفیفی برای او قائل نخواهند شد. 

تصاویر دردناک فروش نوزاد دختر در حراج آنلاین توسط پدرش

تصاویر دردناک فروش نوزاد دختر در حراج آنلاین توسط پدرش
:
امتیاز : 2.6 تعداد رای : 39
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 20 19
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف