فروش نوزاد

فروش نوزاد قبل از تولد توسط مادرش! + عکس

تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1396کد مطلب : 49620زمان مطالعه : 2 دقیقه
زن باردار قبل از تولد فرزندش و در رحم او را فروخت ، معامله خرید و فروش نوزاد در حال انجام بود که تمام نقشه های برنامه ریزی شده خراب شد.

بازداشت مادر جوان هنگام فروش نوزاد تازه متولد شده اش

نیروهای پلیس روسیه بعد از دریافت گزارش فروش نوزاد با اقدامی هوشمندانه مانع از وقوع جرم شدند.

RUSSIAN secret services and police have foiled a bid by a young mother to sell her own newborn baby for £4,500 in Moscow, it’s been reported.

فروش نوزاد

عکس مادر جوانی که هنگام فروش نوزادش دستگیر شد 

مادری که نوزادش را 4.500 یورو می فروخت دستگیر شد

حمله نیروهای نقاب دار و مسلح پلیس مسکو به زنی 24 ساله و سه همدست اش زمانی صورت گرفت که آنها قصد داشتند نوزادی را به یک زن و شوهر جوان بفروشند.

بر اساس گزارشات دقیق ارسالی این مادر بیرحم در هفته های آخر بارداری برای یافتن خریدار نوزادی که در شکم داشت اقدام کرده بود. نیروهای پلیس توسط یکی از اهالی از این ماجرا باخبرو به طور نامحسوس با او وارد معامله شدند. 

تمام سعی آنها این بود که بالاترین قیمت را برای خرید نوزادی که هنوز به دنیا نیامده پیشنهاد کنند و موفق هم شدند. بین خریدار و فروشنده واسطه هایی بود که باید روز معامله حضور می داشتند.

بعد از تولد نوزاد زمان و مکان معامله برای خرید و فروش تعیین شد ، زن و شوهری که از طرف نیروهای پلیس به عنوان خریدار تعیین شده بودند به محل رفتند و بعد از پرداخت پول نوزاد را خریداری کردند که در همان لحظه نیروهای پلیس وادر صحنه شده و عوامل این جرم را بازداشت کردند.

فروش نوزاد

نوزادی که توسط مادرش قبل از به دنیا آمدن به فروش گذاشته شده بود

 نوزاد بعد از این ماجرا به بیمارستان منتقل شد تا وضعیت سلامت جسمی او به طور کامل بررسی شود.

فروش نوزاد قبل از تولد توسط مادرش! + عکس

1.411
این مطلب مفید بود ؟38
منبع : بخش خبری نمناک /ن
برچسب :
وبگردی