نمناک سرگرمیگوناگون حراج پسر جوان در اینترنت به عنوان همسر! + عکس
پسر جوان ، فروش مرد به خاطر بدهی
پسر جوان و جذاب روسی در اینترنت به حراج گذاشته شد . هر زنی که بیشترین قیمت را پیشنهاد بدهد حلقه ازدواج در انگشت این مرد جوان خواهد کرد.
تاریخ انتشار : 26 آذر 1395

پسر جوان به علت بدهی در اینترنت به فروش گذاشته شد

 

 

فروش پسر جوان

فروش پسر جوان ، مرد روشی که بدهکار یک فروشگاه شده است

 
یک جوان روس به بخاطر بدهی، در اینترنت به عنوان همسر به حراج گذاشته شد.
 
به گزارش "اسپوتنیک" به نقل از روزنامه مترو، الکساندر کرامارنکو مرد 21 ساله اهل مسکو از یک فروشگاه اینترنتی بیش از 45 هزار دلار بدهی به بار آورد. قبل دادگاه، وی را دراینترنت جهت فروش به عنوان همسر به حراج گذاشتند. از این رو تمام کسانی که در جستجوی همسر می باشند می توانند درخواست خود را برای ازدواج با وی ارسال نمایند.
 
سن درخواست دهندگان نباید بیشتر 35 سال باشد و همچنین قیمت پایه این حراج از 150 دلار آغاز می شود. حلقه ازدواج را زنی به انگشت خواهد کرد که مبلغ بیشتری را پیشنهاد دهد. این جوان تا تاریخ 20 دسامبر در معرض حراج به عنوان همسر قرار دارد، از این رو علاقه مندان باید عجله به خرج دهند. در صفحه حراج قید شده، در صورت پیروز شدن هریک از شرکت کنندگان، باید با این جوان عقدنامه امضا کند. و اگر او یکسال با همسر خود زندگی کند، در این صورت بدهی او بخشیده می شود.
 
الکساندر کرامارنکو در مصاحبه با مترو تایید کرد که بزودی باید به دفتر ازدواج مراجعه نماید. او اضافه کرد، طبق قرارداد باید با کسی که مبلغ بیشتری را پیشنهاد می دهد و من را خریداری می کند ازداواج کنم. وی در مورد مشخصات فردی خود گفت، من دارای قدی بلند، موهای روشن با چشمانی سبز هستم. سیگار نمی کشم و هیچوقت نیز نکشیده ام. به خوردن غذاهای خوشمزه علاقه دارم و کسی نیست که دوست نداشته باشد. منظور خاصی از این موضوع ندارم، اما به کسانی که دستپخت خوبی دارند، علاقه دارم.

پسر جوان , فروش مرد روسی به دلیل بدهی در اینترنت

حراج پسر جوان در اینترنت به عنوان همسر! + عکس
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 18
برگرفته از عصر خبر /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف