کلیه فروشی برای خرید گوشی ! + عکس

تاریخ انتشار : 19 دی 1397کد مطلب : 1512زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرد جوان چینی زمانیکه 17 سال سن داشت برای خرید آیفون 4 کلیه اش را فروخت ولی امروز با مشکلی بسیار جدی روبرو شده است.

مرد جوان چینی که بعد از خرید گوشی آیفون از زندگی محروم شد!

شرکت اپل سالانه تعدادی از محصولات خود را معرفی می کند و از آنجایی که این شرکت دارای تعداد زیادی طرفدار در سرتاسر جهان می باشد، بعد از معرفی محصولات خود دیده اید که طرفداران این شرکت برای خرید محصول جدید، در صف های طولانی می ایستند تا بتوانند آنرا به هر قیمتی خریداری نمایند. از این رو سالانه بعد از معرفی محصولات جدید از طرف شرکت اپل، شاهد حواشی گوناگونی هستیم که گاها می توانند هر یک از ماها را شوکه نمایند.
برای مثال پس از معرفی آیفون X یک مرد روسی برای خرید آن با یک وان حمام پر از سکه به دفتر فروش آیفون مراجعه کرد تا بتواند آخرین مدل آیفون را خریداری نماید.
اما اگر به خاطر داشته باشید خبر مرد جوان چینی که در سال 2011 میلادی برای خرید آیفون 4 کلیه سمت چپ خود را به شخصی فروخت و توانست گوشی آیفون مورد علاقه خود را خریداری نماید. اما این روزها این مرد جوان خبرساز شده است و مشکلی دردناک برای آن رخ داده است که می توان این گونه گفت که وی از زندگی کردن محروم شده است! جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
 
فروش کلیه برای آیفون

اقای شیائو وانگ 24 ساله در حال دیالیز دائم

آقای شیائو وانگ تنها زمانیکه 17 سال سن داشت، تصمیم گرفت یکی از کلیه های خود را به قیمت 3200 دلار یا 22000 یوان بفروشد و بتواند آیفون 4 که جدیدا معرفی شده بود را خریداری نماید. متاسفانه این تصمیم احمقانه این روزها زندگی وی را مختل نموده است.
در هنگام فروش وی این تصور را داشت که تنها یک کلیه برای ادامه زندگی اش کافی است و دکتر معالج این را تایید کرده بود که وی می تواند ادامه زندگی اش را با یک کلیه نیز بگذراند.
با این وجود اخیرا گفته شد که متاسفانه محیط عمل به درستی درمان و ضدعفونی نشده بود و باعث بروز عفونت در زخم وی شد و آقای وانگ نیز از آن مطلع شده بود و این موضوع مهم را از پدر و مادرش پنهان کرده بود که بعد از درد زیاد در نهایت به بیمارستان منتقل شد و پزشکان اعلام کردند که باید دائما دیالیز شود!
در نهایت این روزها آقای وانگ 24 ساله برای زنده ماندن باید دائما به دستگاه دیالیز متصل باشد.

 

فروش کلیه مرد چینی برای خرید گوشی آیفون

کلیه فروشی برای خرید گوشی ! + عکس : امتیاز : 5 تعداد رای : 3
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظرات
وبگردی