نمناک اخبارجامعه تکذیب فروش گوشت قورباغه در شمال شهر تهران
گوشت قورباغه ، فروش گوشت قورباغه
کارشناس فراورده های گوشتی اداره کل نظارت بر فراورده های غذایی سازمان غذا و دارو درباره فروش گوشت قورباغه در مغازه های شمال تهران توضیحاتی ارائه کرد.
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1395

 شایعه فروش گوشت قورباغه در تهران

سیروس بلند نظر - کارشناس فراورده های گوشتی اداره کل نظارت بر فراورده های غذایی سازمان غذا و دارو اظهار داشت:فروش گوشت قورباغه در مغازه های شمال شهر تهران از اساس شایعه است.

بلند نظر با بیان اینکه شایعه فروش گوشت قورباغه کره ای در برخی مغازه های شمال تهران که تصاویری از آن در فضای مجازی منتشر شده است از اساس بی پایه است است، به ایفدونا گفت:نظارت بر تولید و عرضه انواع گوشت و فرآورده های خام دامی در حیطه نظارت و اختیارات سازمان دامپزشکی کشور است.

گوشت قورباغه

فروش گوشت قوباغه در شمال تهران تکذیب شد

وی خاطرنشان کرد:براساس اعلام نظر این سازمان صرفاً در زمینه فرآورده های غذایی فرایند شده اعم از گوشتی که دارای مجوزهای بهداشتی مربوطه از معاونت های غذا و داروی سراسر کشور و اداره کل نظارت بر فراورده های غذایی سازمان غذا و دارو است، مطابق با معیارها و مقررات ملی و بهداشتی مربوطه بوده مورد تائید این سازمان است.

تکذیب فروش گوشت قورباغه در شمال شهر تهران

تکذیب فروش گوشت قورباغه در شمال شهر تهران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از خبرگزاری تسنیم / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف