فرو رفتن شمشیر
یک خانم اهل کشور چین که در حال انجام کار بود، ناگهان در اتفاقی بسیار دردناک شمشیری به چشمش فرو رفت.

فرو رفتن شمشیر تیز در چشم زن جوان

روز گذشته تصاویر بسیار زیادی از یک خانم چینی که شمشیر تیزی وارد چشمش شده بود، در صفحات مجازی منتشر شد. طبق آخرین اطلاعات این تصاویر برای هفته گذشته بودند و که به تازگی در روز گذشته به بیشترین میزان منتشر شدند.جزئیات کامل این اتفاق را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
همان گونه که در این تصاویر مشاهده می کنید،به نظر می رسد که این اتفاق در طی یک شوخی احمقانه در محل کار این خانم چینی جوان رخ داده است.اما با این وجود هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد علت این حادثه،توسط بیمارستان و پلیس منتشر نشده است و تصاویر مربوطه نیز در روز گذشته انتشار یافته اند.
 
شمشیر در چشم

شمشیر در چشم زن جوان چینی

خانم جوان چینی،زمانیکه بر روی برانکارد اورژانس نشسته و همکار وی شمشیر را با دستانش نگه داشته،از میان جمعیت بسیار زیاد آن محل به بیمارستان منتقل می شود.همچنین کاربران زیادی که به این ویدئو واکنش نشان دادند،این چنین گفتند:"این اتفاق بسیار دردناک است وامیدواریم تا این خانم چینی جوان بهبود یابد و عوامل این جنایت بزرگ شناخته و اعلام شوند".
طبق آخرین اطلاعات هنوز این خانم جوان در بیمارستان به سر می برد و با این وجود هنوز هیچ اطلاعاتی از از آخرین وضعیت جسمانی او مشخص نشده است.

فرو رفتن وحشتناک شمشیر در چشم زن جوان + عکس

3.416
این مطلب مفید بود ؟115
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی