نمناک سرگرمیگوناگون فرو رفتن مداد داخل چشم زن جوان هنگام آرایش در ماشین + عکس
فرو رفتن مداد در چشم ، ضربه به چشم
آرایش کردن خانم تایلندی داخل تاکسی در حال حرکت منجر به فرو رفتن مداد داخل چشم او شد و کارش به بیمارستان کشید.

فرو رفتن مداد داخل چشم زن تایلندی در حین آرایش در تاکسی

اکثرخانم ها براین باور هستند که شاید یکی از بهترین فرصت ها برای آرایش،درزمانی می باشد که در تاکسی قرار دارند و پس از سوار شدن در تاکسی شروع به آرایش می کنند و اما با این وجود ،لازم است بدانیم که خطر در کمین است و می تواند مارا در آغوش بگیرد مثل موردی که در این بخش از سرگرمی نمناک خواهید دید.
در شب گذشته(13ژوئن) یک خانم در تایلند سوار تاکسی می شود و سپس فورا شروع به آرایش کردن می کند. از قرار معلوم،راننده تاکسی با سرعت بالا درپشت یک کامیون که باسرعت کم در حال رانندگی بوده ،حرکت می کرده و بطور ناگهانی با پشت کامیون تصادف می کند. البته در این شرایط اتفاقات کمی می افتند ولی در این تصادف،خانم تایلندی به دلیل آرایش کردن،درهنگام تصادف مداد خط چشم وارد چشمش می شود و آسیب می بیند و فورا به بیمارستان منتقل می شود.
 
فرو رفتن مداد در چشم
 
آسیب چشم زن تایلندی در هنگام آرایش
 
رسانه ها در مورد سلامت این خانم این گونه بیان کردند:"چشم این خانم تایلندی خونریزی نکرده است و اما در ابتدا کمی خون از داخل بینی اش جاری بود و این ممکن است به دلیل نزدیکی این دو ارگان به یکدیگر باشد و قبل از رسیدن به بیمارستان وی هوشیار بود و می توانست حرف بزند".
این خانم تایلندی به بیمارستانی به نام "رجویتی" که واقع در تایلند می باشد، منتقل شد و تیم پزشکان فورا شروع به درمان آن کردند و موفق به خارج کردن مداد آرایش شدند.خوشبختانه چشم این خانم اینک سالم است و انتظار می رود که به مرور زمان بهبود یابد. 

فرو رفتن مداد در چشم هنگام آرایش کردن در ماشین

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ک
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف