نمناک سرگرمیگوناگون فرو رفتن میلگرد از گردن تا ران کارگر ساختمان + تصاویر
فرو رفتن میلگرد ، فرو رفتن میلگرد در گردن کارگر
حادثه ای هولناک برای کارگرد جوان ساختمانی که بر اثر سرخوردن به جایی پرتاب شد که منجربه فرو رفتن میلگرد در قسمت اعظمی از بدنش گشت.

فرو رفتن میلگرد 130 سانتی در بدن مرد هندی ، کارگری که میلگرد از گردن تا ران پایش را شکافت زنده ماند

حادثه ای هولناک برای کارگر ساختمانی در هند خوشبختانه پایانی خوش داشت ، کارگر جوانی که براثر سقوط بخش اعظم بدنش به طور عمودی شکافته شده بود با جراحی نجات پیدا کرد.
Builder is impaled through his testicles by a 4ft pole that emerged from his NECK after he fell from the first floor of a building in India
فرو رفتن میلگرد در گردن کارگر
فرو رفتن میلگرد در گردن کارگر

تصاویر دلخراش از فرو رفتن میلگرد 130 سانتی در گردن کارگر هندی

فرو رفتن میلگرد از گردن تا ران پای کارگر هندی 

"سلیم شیخ" 33 ساله در حال کار در طبقه ی اول ساختمانی تازه ساخت بود که ناگهان پایش سر خورد و روی تعداد زیادی میلگرد سقوط کرد که یکی از میلگردها به طرز هولناکی در بدن او فرو رفت .
بعد از حادثه حاضرین در صحنه فورا با اورژانس تماس گرفتند و کارگر بینوا به بیمارستان منتقل شد ؛ عکسبرداری های فوری مسیری که میلگرد شکافته بود را نشان داد ، همانطور که در این بخش از نمناک مشاهده می کنید میلگرد از میان گردن و سرشانه فرو رفته بود و از کنار ران خارج شده و به واسطه ی این شکاف هولناک اعضای داخلی بدن مرد جوان نیز دچار آسیب شده بود.
فرو رفتن میلگرد در گردن کارگر

محل و مسیر فرو رفتن میلگرد در بدن مرد جوان در سی تی اسکن مشخص شد

فرو رفتن میلگرد در گردن کارگر

جراحی حساس برای خارج کردن میلگرد از بدن کارگر هندی

اسکن نشان داد که میله روده کوچک، روده بزرگ، کبد، دیافراگم و ریه ها را سوراخ کرده بود اما در پایانی باور نکردنی کارگر ساختمان جان سالم به در برد. تیم جراحی بعد از 5 ساعت تلاش فشرده موفق شدند تا میله ی 130 سانتی متری را از بدن کارگر خارج کنند و بعد از 2 روز مراقبت های ویژه او حالا می تواند حرکت کند.
فرو رفتن میلگرد در گردن کارگر
 
به گفته ی جراح بیمار به اندازه کافی خوش شانس بود که از آسیب به ساختارهای مهم در شکم مانند مثانه ادرار، کلیه و روده در امان مانده بود.
 

فرو رفتن میلگرد 130 سانتی از گردن تا ران کارگر + تصاویر

فرو رفتن میلگرد از گردن تا ران کارگر ساختمان + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف