نمناک سرگرمیگوناگون اتفاقی دردناک هنگام اجرای یک تئاتر ! + فیلم
گروه تئاتر "گولدن دافودیل" در استان جانگجاو طبق برنامه ریزی قبلی در حال برگزاری بود که به دلیل فرسوده بودن سن ناگهان با اتفاق تلخی روبرو شد!

لحظه فرو ریختن سن در وسط مراسم!

یکی از اقدامات فرهنگی که می تواند در زمینه فرهنگ سازی بسیار مناسب واقع شود، تئاتر می باشد که امروزه در اقصی نقاط جهان برپا است و دارای طرفداران خود می باشد که گاها توسط بازیگران شناخته شده اجرا می شود. از این رو چنین صحنه هایی می بایست با برنامه ریزی و مدیریت صحیح برگزار شوند تا مخاطبان آن در طول زمان بیشتر شوند.

از این رو روز گذشته در طی مراسم تئاتری که در شهر جانگجاو کشور چین در حال اجرا و برگزاری نمایش بودند، با اتفاق وحشتناک و ناگهانی و همچنین آسیب های شدیدی روبرو شدند که ویدیو آن روز گذشته در صفحات مجازی به شدت دیده شد و توانست با واکنش های متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

تئاتری که در روز شنبه 27 مه ماه سال 2019 میلادی در سالن گولدن دافودیل منطقه جانگجاو چین توسط یک همکاری گروهی میان بالغان و نوجوانان در حال برگزاری بود که ناگهان سنی که آنها در حال اجرای نمایش بودند، بصورت ناگهانی فرو می ریزد و تعداد زیادی از برگزار کنندگان نمایش به داخل سن فرو می ریزند!

طبق گزارشاتی که انجام شده است 5 فرد بالغ و 9 کودک در طی این حادثه جراحت شدیدی را در عضلات خود تجربه کردند! اما این تنها خسارت جانی این حادثه نبود و یک دختر 13 ساله چینی  که عضو برگزار کنندگان مراسم بود، جانش را از دست داد.

با این حال تحقیقات اولیه ای که توسط مامورین محلی انجام شد، اعلام گردید که علت فرو ریختن سن، وارد شدن فشار زیاد و غیر قابل تحمل سن بوده است که از قرار معلوم این سن نیز قدیمی بوده و در طول زمان تغییرات در آن ایجاد نشده است! از این رو مسئولین این تئاتر برای تحقیقات بیشتر توسط پلیس دستگیر شده اند.

ویدیو لحظه فرو ریختن سن در وسط مراسم

لحظه فرو ریختن سن در حین اجرای یک تئاتر + فیلم

اتفاقی دردناک هنگام اجرای یک تئاتر ! + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف