بهنوش طباطبایی

فریاد بهنوش طباطبایی در آستانه 37 سالگی اش+عکس

تاریخ انتشار : 11 شهریور 1396کد مطلب : 55813تعداد نظرات : 1 نظر
بهنوش طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون این روزها مشغول بازی در نمایش آینه های روبرو است و در آستانه 37 سالگی خودش را با این نقش مقایسه کرد.

واکنش بهنوش طباطبایی به 37 سالگی اش

بهنوش طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در آستانه 37 سالگی در نمایشی با عنوان آینه های روبرو به ایفای نقش می پردازد. این نمایش که 37 سال پیش به نگارش درآمده است این روزها و در آستانه 37 سالگی بهنوش طباطبایی در تالار وحدت اجرا میشود.

بهنوش طباطبایی تصویری از این نمایش در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و خودش را با این نقش مقایسه کرد.

بهنوش طباطبایی در نمایشی که 37 سال پیش به نگارش درآمد

 بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی در آینه های روبرو

بهنوش طباطبایی با انتشار یک عکس از فیلم – تئاتر «آینه های روبه رو» به کارگردانی محمد رحمانیان در اینستاگرام نوشت:

«در آستانه سی و هفت سالگیم نقشی را فریاد می کنم که سی و هفت سال پیش به قلم استاد بهرام بیضایی خلق شد و روی کاغذ ماند تا به امروز. نقشی ماندگار و ارزشمند در کارنامه حرفه ایم که جایگاهش در وجودم ابدی است. فریاد می کنم اضمحلال زنی را که بر تن خسته من نشسته، نزهت حق اظهار نظر و فریاد دارد و من هم، شاید شنیده شود، شاید دیده شود و شاید هم مثل همیشه.»

 بهنوش طباطبایی

گریم بهنوش طباطبایی در آینه های روبرو

نمایش آینه های روبرو نوشته بهرام بیضایی به کارگردانی محمد رحمانیان با هنرنمایی هنرمندان سرشناس سینما و تلویزیون روی صحنه تئاتر رفت. بهنوش طباطبایی در نقشی متفاوت با گریمی خاص در کنار بازیگران پیشکسوت تئاتر به ایفای نقش می پردازد.

بهنوش طباطبایی ، داریوش ارجمند ، بهزاد فراهانی ، پرویز پورحسینی ، علیرضا مجلل و مجید مظفری از بازیگران اصلی نمایش آینه های روبرو هستند. فیلم تئاتر آینه های روبرو بر اساس داستانی درباره انقلاب 57 به قلم بهرام بیضایی و کارگردانی محمد رحمانیان در تالار وحدت اجرا میشود.

فریاد بهنوش طباطبایی در آستانه 37 سالگی اش+عکس

3.517
این مطلب مفید بود ؟125
برگرفته از صفحه شخصی بهنوش طباطبایی / م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
م.ف1396-06-12
چه جالب!!!!!!
00
وبگردی