نمناک فرهنگ و هنرچهره ها فریبا نادری به زودی مادر میشود + عکس
فریبا نادری ، مادر شدن
فریبا نادری بازیگر سریال پرستاران با حضور در برنامه صبح خلیج فارس با اجرای نجمه جودکی از علاقه ای که به مادر شدن دارد صحبت کرد و گفت : این روزها به مادر شدن بیش از هرچیز دیگری فکر میکنم.
تاریخ انتشار : 2 شهریور 1396

فریبا نادری از علاقه اش برای مادر شدن میگوید

برنامه صبح خلیج فارس با اجرای نجمه جودکی جمعه گذشته 27 مردادماه 96 میزبان فریبا نادری بازیگر جوان کشورمان بود . فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در این برنامه گفتگویی جذاب با نجمه جودکی داشت .

فریبا نادری در برنامه نجمه جودکی

برنامه صبح خلیج فارس در شبکه استانی خلیج فارس ساعت 9:30 صبح روی آنتن رفت. مهمان این هفته نجمه جودکی فریبا نادری بازیگر جوان کشورمان بود. در این برنامه گفتگوهای جذابی صورت گرفت که بخش مهمی از این گفتگو مربوط به علاقه فریبا نادری برای مادر شدن بود.

فریبا نادری

فریبا نادری و نجمه جودکی در برنامه صبح خلیج فارس

در قسمتی از گفتگو نجمه جودکی از فریبا نادری پرسید :به مادر شدن فکر میکنید و ممکن است به زودی خبر مادر شدنتان را بشنویم؟ بازیگر سریال پرستاران گفت :بله به مادر شدن زیاد فکر میکنم و در واقع بیشتر از هرچیزی به مادر شدن فکر میکنم و در آینده نزدیک ان شاءالله خبر مادر شدنم را میشنوید.

مجری برنامه صبح خلیج فارس درباره آینده ای که برای فرزندش درنظر دارد پرسید که گفت:دلم میخواهد انسان خیلی خوبی باشد و مفید باشد برای خودش و امیدوارم که مثل نوجوانی من نباشد و از تجربه های آدم های موفق در زندگی اش استفاده کند و تجربه پذیر باشد و دلم نمیخواهد ریسک کند و وارد یک سری خطرات در زندگی اش شود و مثل من نباشد که وقتی همه میگفتند اشتباه میکنی من نمی پذیرفتم.

فریبا نادری

فریبا نادری در کنار همسر دومش

فریبا نادری، بازیگر سریال پرستاران ، 8 سال پس از درگذشت همسر سابقش مسعود رسام ، برای بار دوم ازدواج کرد. این بازیگر زن سینما و تلویزیون به تازگی (در تیرماه 96 ) ازدواج کرده است. 

فریبا نادری به زودی مادر میشود + عکس

فریبا نادری به زودی مادر میشود + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 9 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف