فریب دختر جوان

فریب دختر جوان توسط فوتبالیست قلابی

تاریخ انتشار : 5 اسفند 1393کد مطلب : 12230زمان مطالعه : 3 دقیقه
پسر جوانی که با معرفی خود به عنوان فوتبالیست معروف در شبکه های اجتماعی اقدام به فریب دختر جوان می کرد دستگیر شد.

همه دختران فریب خورده از طریق شبکه های اجتماعی لاین، تانگو یا فیس بوک به دام فوتبالیست قلابی افتاده بودند.
نخستین شکایت را دختر جوانی 8بهمن ماه پیش روی مأموران پلیس فتای تهران قرار داد. وی به مأموران گفت:مدتی قبل از طریق شبکه اجتماعی فیس بوک با جوانی به نام نیما آشنا شدم. او خود را فوتبالیست معرفی کرد و مدعی شد که به زودی به شهرت می رسد.
وی ادامه داد:مدتی با هم چت می کردیم تا اینکه بعد از چند روز تماس تلفنی ما شروع شد. او با چرب زبانی اعتماد مرا نسبت به خود جلب کرد و من در آن مدت کوتاه اصلا به رفتارهای او مشکوک نشدم.
دختر جوان گفت:نیما پسرخوبی به نظر می رسید و مرتب از خاطرات زندگی اش و اینکه چطور تصمیم گرفته فوتبالیست شود، تعریف می کرد. تا اینکه مدعی شد می تواند برایم برنامه رژیم غذایی تنظیم کند طوری که هم لاغر شوم و هم روزانه غذای سلامت مصرف کنم. به این بهانه مرا فریب داد و برای این منظور از من خواست تا عکس خود را برایش ارسال کنم. من هم از همه جا بی خبر عکسم را برایش فرستادم. او بعد از تنظیم و فرستادن برنامه غذایی از من خواست تا با او قرار ملاقات بگذارم.
وی ادامه داد:وقتی برای نخستین بار نیما را دیدم به او علاقه مند شدم. او درباره آینده و زندگی خودش صحبت کرد و من هرگز فکر نمی کردم پشت این چهره، شخصی پنهانی شده که نقشه شومی در سر دارد. چند روز بعد تهدیدهای نیما شروع شد که آنجا بود متوجه شدم تمام این مدت او برایم نمایش بازی کرده تا فریبم دهد. نیما از من خواست تا تسلیم خواسته های شیطانی او شوم و تهدیدم کرد که اگر خواسته های او را اجرا نکنم، سی دی عکس هایم را در خیابان های مختلف تهران و شهرستان ها، به ماشین های عبوری خواهد فروخت. همچنین نسخه دیگری از سی دی عکس ها را به محل کار پدرم می فرستد و آبرویم را می برد.
دختر جوان افزود:باور نمی شد که این همان نیمایی باشد که من تصورش را می کردم. به او التماس کردم که سی دی عکس هایم را برگرداند اما او مرتب تهدیدم می کرد تا اینکه دیگر نتوانستم تحمل کنم و تصمیم به شکایت گرفتم.
 
دستگیری

نیما،فوتبالیست قلابی
 

با این شکایت تیمی از مأموران پلیس فتای تهران، جست وجوهای خود را در فضای مجازی شروع کردند تا اینکه توانستند ردی از متهم به دست آورند. کارآگاهان 11بهمن سال جاری با هماهنگی قضایی راهی مخفیگاه پسرجوان شدند و او را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند. در آنجا تجهیزاتی از متهم کشف شد که مأموران در بررسی آن ها تصاویر چندین دختر دیگر را به دست آوردند که نشان می داد وی به صورت سریالی دختران جوان و دم بخت را به دام می اندازد. همزمان با دستگیری این پسرجوان چند شکایت دیگر مطرح شد که همه آن ها فریب چرب زبانی های پسر شیطان صفت را خورده بودند.
تحقیقات نشان می داد که این پسرجوان در شبکه های اجتماعی فیس بوک، لاین و تانگو دختران جوان را شناسایی کرده و به دروغ خود را فوتبالیست معرفی می کند. وی بعد از جلب اعتمادشان از آن ها می خواست تا به بهانه تنظیم برنامه رژیم غذایی تصاویرشان را برای او ارسال کنند. پس از آن وارد عمل می شد و نقشه شوم خود را اجرا می کرد.
سرهنگ کاکوان، رئیس پلیس فتای تهران با اعلام این خبر به همشهری گفت:متهم با قرار قانونی روانه بازداشت شد و تحقیق از وی برای کشف جرایم احتمالی دیگر و شناسایی شاکیان ادامه دارد تا زوایای پنهان آشکار شود.

فریب دختر جوان توسط فوتبالیست قلابی

4.944
این مطلب مفید بود ؟431
برگرفته از همشهری-/ف
وبگردی