نمناک فرهنگ و هنرچهره ها فریده سپاه منصور ممنوع التصویر شده!
فریده سپاه منصور ، ممنوع التصوير
فریده سپاه منصور بازیگر سریال دردسرهای عظیم از علت کم کاری اش میگوید, او میگوید دو سال است که هیچ پیشنهادی نداشتم.

علت کم کاری فریده سپاه منصور

فریده سپاه منصور بیش از نیمی از سالهای عمرش را صرف بازیگری کرده است، گرچه کارنامه او آنقدر با وسواس و دقت شکل گرفته که به نظر نمی رسد او 44 سال است در سینما، تلویزیون و تئاتر ایران مشغول فعالیت است.

فریده سپاه منصور گفت:الان حدود 2 سال و نیم است که من در تلویزیون بازی نکردم و در این مدت هم از سمت تلویزیون هیچ پیشنهادی نداشتم تا جایی که فکر می کنم ممنوع التصویر شدم که به من پیشنهادی نمی دهند!

 

فریده سپاه منصور

فریده سپاه منصور بازیگر سریال عقیق

 
 
«فریده سپاه منصور» بازیگر تلویزیون و سینما گفت:همانطور که می دانید بیشترین نقشی که به خانم های بازیگر ما پیشنهاد داده می شود، مادر است، اما من نوعی تا چه زمانی می توانم به جای مادری که خودم هم در عالم واقع هستم، به ایفای نقش بپردازم؟!

 

وی ادامه داد:نقش باید هویت داشته باشد و طوری باشد که بتوان آن را پرداخت کرد، یا گره گشا باشد و گره ایجاد کند.

 

بازیگر سریال «دردسرهای عظیم» در ادامه افزود:من دوست ندارم خودم را جلوی دوربین نشان دهم و به هر قیمتی بازی کنم! شاید برای همین هم هست که برخی از بازیگران بیکار می شوند چراکه دوست ندارند هر نقشی را بازی کنند.

 

این بازیگر درباره حضور کمرنگ خود در تلویزیون نیز گفت:باید این سوال را از دوستان مسئول در تلویزیون بپرسید نه از من! الان حدود 2 سال و نیم است که من در تلویزیون بازی نکردم و در این مدت هم از سمت تلویزیون هیچ پیشنهادی نداشتم تا جایی که فکر می کنم ممنوع التصویر شدم که به من پیشنهادی نمی دهند!

 

وی که در سال 67 در سریال عقیق بازی کرده بود، درباره این سریال گفت:این سریال در آن زمان خیلی پرمخاطب بود آنهم نه به خاطر اینکه من در آن بازی می کردم، بلکه بخش مهمی از آن که به کمبود سریال های آن زمان برمی گردد. در آن سالها من بیشتر تئاتر بازی می کردم و اغلب بچه های تئاتری مرا می شناختند، اما مردم عادی مرا نمی شناختند. بعد از پایان بازی در «عقیق» فکر می کردند که واقعا گاودار هستم! در هر حال همه عوامل دست به دست هم داد تا این سریال گل کند.

 

این بازیگر با اشاره به دلیل ماندگاری برخی از نقش ها در تلویزیون و سینما نیز بیان داشت:قصه و وجود ما به ازای شخصیت ها شاید دلیل مهمی برای این موضوع باشد.

 

وی افزود:عرصه بازیگری خیلی حساس است و اگر من از خودم مراقبت نکنم به طور قطع مغرور شده و دچار منم منم خواهم شد. هیچوقت به اینکه کسی از من تعریف کند، فکر نمی کنم و حتی اغلب اوقات دوست ندارم مورد تعریف واقع شوم و تا فردی شروع به تعریف کردن از بازی ام می کند به سرعت حرفش را قطع می کنم.

فریده سپاه منصور ممنوع التصویر شده!

فریده سپاه منصور ممنوع التصویر شده!
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 15
برگرفته از فارس -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 13 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف