فریده صابری

واکنش هنرمندان به درگذشت بازیگر دلنوازان + عکس

تاریخ انتشار : 21 بهمن 1396کد مطلب : 64304زمان مطالعه : 2 دقیقه
هنرمندان و چهره های سرشناس کشورمان با انتشار پست هایی در اینستاگرام درگذشت “فریده صابری” بازیگر کشورمان را تسلیت گفتند.

تسلیت اینستاگرامی هنرمندان به درگذشت فریده صابری

فریده صابری بازیگر پیشکسوت کشورمان که در سریال دلنوازان ، همه بچه های من و در قلب من به ایفای نقش پرداخته بود روز پنجشنبه 19 بهمن ماه 1396 بر اثر بیماری سرطان درگذشت . هنرمندان و چهره های سرشناس کشورمان با انتشار پست هایی در اینستاگرامشان درگذشت این بازیگر کشورمان را تسلیت گفتند.

تسلیت هنرمندان برای درگذشت فریده صابری

فریده صابری بازیگر مهربان سینمای ایران پس از تحمل سالها بیماری 19 بهمن ماه دار فانی را وداع گفت و جامعه هنری را در سوگ نبود خود فرو برد.

 فریده صابری

تسلیت فریبا کوثری برای درگذشت فریده صابری

فریبا کوثری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:جمعه بار دیگر دلگیر بودنش را نشان داد « سریال دلنوازان» فصل مشترک خاطراتمان با هم بود کمترین مهربانی من این است که امشب برای آرامش روحت دعا کنم . متاسفانه فریده صابری، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون به دلیل ابتلا به بیماری سرطان درگذشت. خداحافظ هنرمند خوب سرزمینم.


 فریده صابری

تسلیت پرویز پرستویی برای درگذشت فریده صابری

پرویز پرستویی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:فریده صابری عزیز بازیگرتاترو سینما و تلویزیون روز پنجشنبه به علت بیماری سرطان درگذشت. روحش شاد ویادش گرامی...

 فریده صابری

تسلیت پرستو گلستانی برای درگذشت فریده صابری

پرستو گلستانی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:خانم صابری عزیز و مهربانم چقدر دلم برایتان تنگ میشود روحتان در آرامش و پرواز و یادتان همیشه سبز #فریده_صابری#بازیگر#انسان_مهربان#بیماری#روحتان_شاد

 فریده صابری

تسلیت فاطمه گودرزی برای درگذشت فریده صابری

فاطمه گودرزی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:هنرمند گرامی خانم فریده صابری روز قبل بدلیل بیماری درگذشتند واز خانواده هنرمندان عزیزی دیگر را از دست دادیم روحشان شاد

 فریده صابری

تسلیت بهاره رهنما برای درگذشت فریده صابری

بهاره رهنما با انتشار این عکس نوشت :درگذشت زود هنگام خانم “فریده صابری” هنرمند و دوست داشتنی را تسلیت عرض میکنم و برای خانواده و بازماندگانشون ارزوی صبر دارم...

 فریده صابری

تسلیت رزیتا غفاری برای درگذشت فریده صابری

رزیتا غفاری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :فریده صابری ، هنرمند عزیز از بین ما رفت.. خاطرات سریال در قلب من در ذهن مان همیشه ماندنیست..مادر عزیزم.

بیوگرافی کوتاهی از زنده یاد فریده صابری

فریده صابری بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان در 18 آبان 1327 در تهران متولد شد. وی دارای لیسانس کارگردانی و بازیگری از دانشکدهٔ هنرهای دراماتیک ایران و درجه فوق لیسانس از دانشگاه ایندیانا در آمریکا بود. سریال دلنوازان (حسین سهیلی زاده، 1388)، همه بچه های من (مرضیه برومند 1387)، بگذار آفتاب برآید (حسین مختاری، 1377/78)، در قلب من (حمید لبخنده، 1377)، تنهاترین سردار (مهدی فخیم زاده، 1375)، سنگ و شیشه (جمشید حیدری، 1372) از جمله مجموعه های تلویزیونی است که او در آنها ایفای نقش کرد.
 فریده صابری

فریده صابری در سریال همه بچه های من

مارال (1379)، درد مشترک (1373)، روز شیطان (1373)، روز واقعه (1373)، اوینار (1370)، راز خنجر (1369) از جمله فیلم های سینمایی با بازی اوست.

واکنش هنرمندان و بازیگران به درگذشت فریده صابری

4.841
این مطلب مفید بود ؟392
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
نظرات
وبگردی