نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بازگشت فریماه فرجامی با فیلم تاول + عکس
فریماه فرجامی ، بازیگر زن ایرانی
فریماه فرجامی که به علت بیماری نزدیک به 11 سال بود که از بازیگری فاصله گرفته بود با فیلم تاول بهمن کامیار به عرصه بازیگری بازگشت.
تاریخ انتشار : 13 دی 1393

فریماه فرجامی که پس از بازی فیلم کاغذ دیواری زرد در سال 1382 از بازیگری فاصله گرفته بود پس از 11 سال با فیلم تاول به کارگردانی بهمن کامیار به دنیای بازیگری بازگشته است.

فریماه فرجامی که در بیش از یک دهه گذشته با ابتلا به بیماری از بازیگری دور مانده بود،این روزها با طی درمان و مراقبت های پزشکی در شرایط جسمانی خوبی به سر می برد و با روحیه ای مناسب در مقابل دوربین قرار گرفته و ایفاگر نقش زنی بنام طلعت بود که در یک خوابگاه با شخصیت اول داستان هم اتاق است و با ماجراها و اتفاقاتی که برای دختر جوان می افتد، همراه می شود.
 
فریماه فرجامی در فیلم تاول
 
فیلم تاول به تهیه کنندگی و کارگردانی بهمن کامیار در مرحله تصویربرداری قرار دارد و فیلمنامه آن یک درام اجتماعی به قلم بهمن کامیار است که در خلاصه آن آمده تاول که می زند باید از آن رها شوی،رهایی از بندهایی که گره آن بازشدنی نیست و تا باز نشود،بار این زخم بر دوش خواهد ماند.
 
فریماه فرجامی در فیلم تاول
 فیلمبرداری تاول در لوکیشن هایی همچون شهرک سینمایی دفاع مقدس ، بیمارستان عمل ، پانسیون و امامزاده پنج تن لویزان انجام می شود و تا هفته های آینده مراحل تصویربرداری آن به پایان خواهد رسید.
 در فیلم تاول بازیگرانی چون هستی مهدوی فر ، حسین سلیمانی ، نگار عابدی ، افشین سنگ چاپ، میرطاهر مظلومی ، صدرالدین حجازی ، عباس موسوی و فرشته عروجی با حضور آشا محرابی و هنرمندی فریماه فرجامی به ایفای نقش پرداخته اند.

بازگشت فریماه فرجامی با فیلم تاول + عکس

بازگشت فریماه فرجامی با فیلم تاول + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13
برگرفته از ایسنا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 11 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف