نمناک اخبارسیاست فساد اخلاقی ترامپ با مرد زن نما! + عکس
ترامپ ، عکس دونالد ترامپ
توجه دونالد ترامپ به یکی از حاضرین در مراسم جلب شده بود و نمی توانست مانع از رفتارهای همیشگی اش شود غافل از اینکه این زن یکی از مردان مشهور نیویورک بود.
تاریخ انتشار : 28 مهر 1395

شاهد عینی فساد اخلاقی ترامپ از غیب رسید

حدود 14 سال پیش رودی جولیانی، شهردار نیویورک برای شرکت در یک مراسم خیریه، با گذاشتن کلاه گیس و پوشیدن لباس زنانه خود را به شکل یک زن درآورد. در این مراسم خیریه دونالد ترامپ، نامزد فعلی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نیز حضور داشت. با ورود شهردار نیویورک به این مراسم توجه ترامپ به طور ویژه ای به وی جلب می شود و حرف ها و حرکات زننده ای از وی سر می زند.

ویدئوی کوتاهی که از این صحنه منتشر شده به خوبی نمایانگر رفتار سخیف کسی است که ادعای صلاحیت برای ریاست جمهوری آمریکا را دارد. نکته جالب تر این که با وجود اخبار منتشره در روزها و ماه های اخیر مبنی بر رسوایی های اخلاقی این نامزد جمهوری خواه، وی همچنان خود را مبری از تمام اتهامات می داند و حتی چند روز پیش زنانی را که وی را متهم به فساد اخلاقی می کنند "مریض" خواند.

فساد ترامپ

فساد ترامپ با شهردار نیویورک

 

فساد اخلاقی ترامپ با مرد زن نما! + عکس

فساد اخلاقی ترامپ با مرد زن نما! + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
برگرفته از باشگاه خبرنگارارن /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف