نمناک فرهنگ و هنرچهره ها افشاگری یک خواننده از فساد اخلاقی مدیر شبکه جم
مدیر جم ، سعید کریمیان
خواننده خارج نشین با انتشار پستی در اینستاگرامش پرده از راز فساد اخلاقی سعید کریمیان مدیر شبکه جم برداشت.
تاریخ انتشار : 13 اردیبهشت 1396

خواننده خارج نشین بعد از مرگ مدیر جم از فساد اخلاقی او پرده برداشت

خواننده خارج نشین با انتشار یک پست در صفحه اینستاگرامش پرده از راز فساد اخلاقی سعید کریمیان مدیر شبکه جم برداشت. در ادامه تصویری از این پست را مشاهده میکنید.

سعید کریمیان مدیر گروه جم تی وی چند روز پیش در دفتر کار خود در ترکیه با گلوله به قتل رسید.برخی رسانه ها، هدف قرار دادن کریمیان را یک تسویه حساب درون گروهی دانسته اند.

 در پی مرگ وی یکی از خواننده های هتاک خارج نشین با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش پرده از فساد اخلاقی مدیر جم برداشت و عنوان کرد:"تو گور خودت جوابگو باش" 

این خواننده خارج نشین درباره مدیر جم نوشت:

 
فساد اخلاقی مدیر جم

سعید کریمیان مدیر شبکه جم

"یادمه تو یه صحبت معمولی و روزمره که با هم داشتیم از آینده داشتیم صحبت می کردیم وقتی گفتم میخوام واسه پدر مادرم خونه بخرم گفتی اونا دیگه عمر خودشون رو کردن! یادمه یه دختری بود به اسم بهار دختر تنهایی بود، چون نمی خواست با تو باشه انداختیش بیرون از کارش! یادمه شوهراشون رو می فرستادی ماموریت و خودت زناشونو!... و خیلی چیزای دیگه که از حوصله خارجه. هیچکدوم از اینا که گفتم نه به من نه به هیچکس ربط نداره تو گور خودت جوابگو باش . این عکس رو و این بی احترامی و بخاطر جمله اولم گذاشتم و فشار دادم بهت، چون یادمه وقتی پدر مادرت اومدن مالزی خیلی بهشون حال دادی یعنی فرق گذاشتی بین پدر مادر خودت با من و بی احترامی کردی نباید می کردی. گوساله هایی مث تو کمتر شدنشون نعمته یه سگ کمتر.
 
پ. ن:از حیوانات مفید و با وفامون سگ ها و گوسفندا عذر می خوام."

افشاگری فساد اخلاقی سعید کریمیان مدیر شبکه جم

افشاگری یک خواننده از فساد اخلاقی مدیر شبکه جم
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 45
برگرفته از باشگاه خبرنگاران/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 25 20
نظر کاربران
ف

ف

راست میگه خدا رو شکر که مرد

پاسخ دادن 12 21
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف