نمناک ورزشفوتبال افشای پرونده فساد اخلاقی مربی لیگ برتر
مربی لیگ برتر ، مربیان لیگ برتر
یکی از مربیان لیگ برتر که در فرودگاه نوشیدنی های غیرمجاز را در ظرف نوشابه می ریخت با افشای موارد غیر اخلاقی دیگرش پرونده سنگینی در کمیته صیانت یکی از منشوری های جدید فوتبال ایران خواهد بود.

با شروع فصل جدید لیگ برتر و  بازار داغ نقل و انتقالات بازیکنان و انتخاب مربیان خبرهای جدیدی از منشوری شدن یک مربی لیگ برتر باعث جلب توجه زیاد شد.

آقای سرمربی که از یک تیم لیگ برتری کنار گذاشته شد و این نحوه کنار رفتن باعث تعجب همه نیز شده است، پس از حرف های علیپور نگاه ها را به سمت خود جلب کرد. وضعیت او بی ربط با مسایل و مشکلات منشوری نبود. آنهایی که از ماجرا با اطلاع هستند می گویند این مربی را دو بار با نوشیدنی های غیر مجاز در فرودگاه گرفته اند! البته آقای مربی این نوشیدنی ها را در بطری های نوشابه ریخته بوده اما ماموران فرودگاه با مشکوک شدن به شرایط او متوجه شدند در بطری ها به جای نوشابه نوشیدنی های غیر مجاز ریخته و با خود به شهرهای مختلف می برد. رفتار این مربی سبب شده پرونده قطوری برایش در حراست فرودگاه تشکیل گردد.

مربی لیگ برتر
 
البته کارهای منشوری این مربی به همین نوشیدنی ها ختم نمی شود. در یکی از شهرهایی که او مشغول به فعالیت بوده دست به کارهای غیر اخلاقی زده که این اخبار هم به گوش مسوولان کمیته اخلاق و صیانت رسیده است! علاوه بر آن این مربی لیگ برتری تخصص خاصی در گرفتن پول از بازیکنان برای بازی کردن داشته! حتی گفته می شود که برای تعویض کردن هم از بازیکنان پول می گرفته که بعضی از بازیکنان این مسائل را به گوش علیپور رسانده اند و هر بار با این گزارش ها پرونده این مربی در کمیته اخلاق سنگین تر هم می شود. همین اخبار و رفتار باعث شد مربی مورد نظر که زیر ذره بین مسوولان کمیته اخلاق است از تیم خود کنار گذاشته شود.
 
در وهله اول این کناره گیری فنی به نظر می رسد اما گویا مسوولان باشگاه مورد نظر متوجه مسائل اخلاقی او شده اند و از ترس منشوری شدن این مربی را کنار گذاشتند تا در ادامه به دردسر نیفتند. البته زمزمه هایی مبنی بر پیوستن این مربی به تیم دیگر لیگ برتری به گوش می رسید ولی با بررسی های به عمل آمده از سوی تیم خواهان آنها هم متوجه شدند این انتقال به ضررشان تمام می شود و برای اینکه دردسری برای باشگاه ایجاد نشود از جذب این مربی منصرف شده اند. گفته می شود مربی مورد نظر به علاوه چند مربی دیگر زیر ذره بین کمیته صیانت هستند و علیپور در فصل جاری اجازه مربیگری به او نخواهد داد!

افشای پرونده فساد اخلاقی مربی لیگ برتر

افشای پرونده فساد اخلاقی مربی لیگ برتر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 56
برگرفته از جام نیوز-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 46 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف