نمناک اخبارسیاست افشای رابطه غیر اخلاقی ترامپ با دو زن
ترامپ ، رابطه ترامپ با دو زن
رقابت انتخاباتی در امریکا به سمت غیراخلاقی کشیده شده است و دونالد ترامپ به همراه وکیلش تلاش می کنند مقابل مقالات چاپ شده در نیویورک تایمز در رابطه با فساد فاش شده ی وی موضع مناسبی بگیرند.
تاریخ انتشار : 22 مهر 1395
بازدید : 3,415 نفر

ترامپ رابطه غیر اخلاقی با دو زن را تکذیب کرد

در پی به انحراف کشیده شدن رقابت های انتخاباتی در آمریکا، ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ روز چهارشنبه گزارش نیویورک تایمز در مورد رفتار غیر اخلاقی وی با دو زن را ' ساختگی ' خواند.

مشاور ارشد ترامپ در امور ارتباطات در واکنش به مطلب چاپ شده در نیویورک تایمز گفت :' این مطلب سراسر دروغ و ساختگی است و برای نیویورک تایمز راه انداختن یک مبارزه کاملا ساختگی و هماهنگ برای ترور شخصیت آقای ترامپ در مورد چنین موضوع هایی خطرناک است. '

بنوشته نیویورک تایمز که پیش از این جانب هیلاری کلینتون نامزد دمکرات را در انتخابات ریاست جمهوری هشتم نوامبر گرفته است ، دو زن ادعا کرده اند که ترامپ ارتباط غیر اخلافی با آنها داشته است.

در همین حال گفته می شود ترامپ به 'مگان توهی' خبرنگار این روزنامه اطلاع داده که ' چنین اتفاقی هرگز روی نداده است . '
ترامپ همچنین پیش از انتشار گزارش هشدار داده است که نیویورک تایمز را در صورت چاپ آن تحت پیگرد قضایی قرار خواهد داد.

اما این روزنامه چهارشنبه شب بی اعتنا به این هشدار ترامپ ادعای دو زن به نام جسیکا لیدز و راچل کروکز را چاپ کرد که گفته اند ترامپ تماس فیزیکی نامناسب با آنها داشته است.

افشای رابطه غیر اخلاقی ترامپ با دو زن

افشای رابطه غیر اخلاقی ترامپ با دو زن
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از عصر ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف