نمناک ورزشفوتبال فسخ قرارداد رامین رضاییان با ریزه اسپور
رامین رضاییان ، باشگاه پرسپولیس
درحالی که خبر فسخ قرارداد رامین رضاییان با ریزه اسپور به گوش میرسد , پرسپولیس پیشنهاد تمدید سه ساله به او داد.
تاریخ انتشار : 14 مرداد 1395

رامین رضاییان و باشگاه پرسپولیس

رامین رضاییان رسما مدعی شد که در راه برگشت به جمع شاگردان برانکو است و با فسخ قرارداد در ترکیه ، حالا حاضر است مسوولیت کارش در پرسپولیس را بپذیرد!

رامین رضاییان

فسخ قرارداد رامین رضاییان با ریزه اسپور

رامین رضاییان که پس از امضای قرارداد با باشگاه ریزه اسپور ترکیه وارد ایران شده انتظار داشت جلسه ای را با علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس برگزار کند اما موفق به انجام آن نشد و به دیدار ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه رفت.

 
ترکاشوند در این جلسه مسائلی را مطرح کرده که باب میل رامین رضاییان نبوده و به همین دلیل قرار شده جلسه بعدی بین رضاییان و طاهری برگزار شود.
 
باشگاه پرسپولیس به رامین رضاییان پیشنهاد داده سه سال قراردادش را تمدید کند تا به تیم برگردد.
 
در کنار آن علی اکبر طاهری در مصاحبه خود عنوان کرده ما برای رضاییان جا نداریم مگر اینکه یک بازیکن را از لیست خارج کنیم. از طرفی مباحث حقوقی و تخلفات رضاییان توسط طاهری مطرح شده و این مسائل به این دلیل مطرح می شود که رضاییان نتواند به تیم دیگری برود و بداند که اگر به تیم دیگری برود باشگاه پرسپولیس شکایت می کند.
 
رضاییان تحت فشار قرار گرفته تا قراردادش را سه ساله تمدید کند و این مساله از سوی ترکاشوند به او مطرح شده و به همین خاطر رضاییان اعلام کرده «من اشتباه کردم اما نباید طوری برخورد شود که انگار می خواهند اعدامم کنند. من پشیمانیم اما انتظار دارم باشگاه هم با من همکاری کند.»
 
به همین خاطر قرار است جلسه مجدد فردا بین دو طرف برگزار شود و اگر این اتفاق میسر نشد جلسه با رضاییان شنبه برگزار می شود.

فسخ قرارداد رامین رضاییان با ریزه اسپور

فسخ قرارداد رامین رضاییان با ریزه اسپور
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از وبسایت نود -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف