نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون فصل جدید خندوانه در صحنه ای شبیه استادیوم
خندوانه ، سری جدید خندوانه
رامبد جوان که برنامه موفقی چون خندوانه را در دو فصل به روی آنتن شبکه نسیم برد در فصل جدید این برنامه طنز تغییرات چشمگیری را پیاده سازی کرده که در ادامه مشاهده خواهید کرد.
بازدید : 5,838 نفر

سری سوم برنامه خندوانه

بعد از وقفه تقریبا طولانی که در میان پخش فصل دوم و سوم برنامه خندوانه اتفاق افتاد، رامبد جوان طبق برنامه تعیین شده مشغول کار بر روی پروژه سینمایی نگار شد تا آن را روانه پرده های سینما کند.یعنی در این زمان رامبد جوان بیکار نماند.در این فاصله هم رامبد و هم تیم خندوانه مشغول تدارک مراحل پیش تولید فصل سوم نیز بودند.
این نکته که مراحل پیش تولید و تولید فیلم بیش از برنامه ریزی های قبلی طول کشیده هم اطلاع تازه ای نیست و تقریبا همه می دانند که فیلم رامبد به جشنواره نمی رسد و باید منتظر اکران عمومی اش ماند؛ اما این سوال همچنان پابرجا می ماند که با این گرفتاری ها و دردسرهای جوان، چه بلایی سر «خندوانه» محبوب مردم می آید و اصلا کسی به فکر ساخت فصل تازه آن هست یا نه؟
به خصوص در روزها و شب هایی که شبکه نسیم و آی فیلم با بهانه و بی بهانه بخش های خندوانه را روی آنتن می فرستند، داغ دل آدم در بی برنامگی تلویزیون بیشتر و این سولا پررنگ تر می شود. ما در این مطلب سعی کرده ایم از حرف های درگوشی عوامل برنامه و آشنایان رامبد، اطلاعاتی بیرون بکشیم!

فصل جدید خندوانه


باور می کنید یا نه؛ ولی می گویند برنامه «خندوانه» به اندازه 17 سال اجرای هر شبی، تماشاچی رزرو شده دارد؛ حالا محاسبه کنید که یعنی چند نفر به این برنامه پیامک زده اند و خواستار حضور در آن شده اند.
وقتی یک نفر تهیه کننده این برنامه باشد و با این همه اقبال عمومی مواجه باشد و مدیران تلویزیون هم (به دلیل مخاطب پسندی و درآمدزایی) از برنامه حمایت کنند، چه می کند؟ آیا بی خیال ساخت ادامه آن می شود؟
الان تیم تهیه خندوانه با شمورت دور و نزدیک رامبد، در حال ساخت دکوری هستند که گنجایش پذیرش نزدیک به هزار میهمان را دارد. (این عدد را خبر نگار ما هم باور نکرد ولی وقتی از ابعاد دکور و میزان پیامک های ارسالی به برنامه مطلع شد، پذیرفت!)
دومین تغییر عمده، محل استودیوی خندوانه است. استودیوی شمال بلوار ارتش دیگر گنجایش دکور جدید را نداشت و به همین دلیل، تیم دکور خندوانه سوله بزرگی را در اطراف بزرگراه فتح اجاره و تجهیز کرده اند تا کار زمان بر دکور بدون عجله انجام شود. اتاق فکر برنامه برای طراحی فصل سوم تشکیل شده، هر چند می گویند بدون حضور چهره های اصلی (مثل شهیدی فرد و جوان)، خروجی پررنگی ندارد.
اگر می خواهید از قسمت مالی و تبلیغاتی خندوانه هم باخبر شوید، بد نیست بدانید که از همین حالا، چند برند معتبر و شرکت معظم، رقابت خود را برای در اختیار گرفتن تبلیغ اصلی خندوانه آغاز کرده اند و لابی های متعددی برای تخمین عدد و رقم سری سوم آغاز شده است. (لابی به آن معنا که اگر واسطه ای موفق شود قرارداد بین سازمان و شرکت تبلیغاتی را جوش دهد، حق العمل شیرین و اعتبار مناسبی به دست می آورد.)
می گویند رامبد جوان و فراخانی (تهیه کننده) تصمیم دارند از همان تیم تولید و فنی قدیمی در تولید این خندوانه استفاده کنند. تیمی که انتظار داشتند در پروژه سینمایی هم همراه جوان باشند ولی ضد حال بزرگی خوردند و این روزها نام بیشترشان را می توان در تولیدات شبکه افق پیدا کرد.

فصل جدید خندوانه در صحنه ای شبیه استادیوم

فصل جدید خندوانه در صحنه ای شبیه استادیوم
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 22
برگرفته از تماشاگران امروز-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 13 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف