نمناک دنیای مددکوراسیون آشپزخانه در آشپزخانه کوچکتان فضاسازی کنید + تصاویر
فضاسازی در آشپزخانه ، ایده های جالب دکوراسیون
برای رفع به هم ریختگی و شلوغی ها بهتراست با حذف و اضافه یا جابه جایی ها به سراغ فضاسازی در آشپزخانه که مهمترین بخش خانه است بروید.

نحوه فضاسازی در آشپزخانه بدون تغییر در دکوراسیون داخلی

در بسیاری از خانه ها ، آشپزخانه یکی از شلوغ ترین بخش های هر خانه می باشد که متشکل شده است از تعدادی وسایل که حتی آنها را پس از چندین سال استفاده نکرده اید .اکثرا آشپزخانه پیشتر برای گفتگو و تبادل نظرات و خوردن غذا استفاده می شود که در آن می توانیم ادویه ها ،چاشنی ها، ظروف پخت و پز و غیره را ذخیره سازی کنیم .برای دکوراسیون بهتر آشپزخانه این مطلب دنیای مد نمناک را بخوانید.

نکات کاربردی برای رهایی از شلوغی آشپزخانه و فضاسازی در آن

خلاص شدن از وسایلی که کاربرد ندارند:
این حتما من برای شما اتفاق افتاده است که از برخی وسایل اشپزخانه تان حتی یک بار هم استفاده نکرده اید و آنها را همیشه در دسترس خود گذاشته اید. بهتر است که اقلامی که لازم ندارید را در کابینت های پشتی قرار دهید و آنهایی را که نیاز دارید در دسترس خود نگه دارید.
این روند را در مواد خوراکی آشپزخانه تان نیز انجام دهید برای مثال مواد بسته بندی که تاریخ انقضا آنها به پایان رسیده است را به بیرون بریزید و وسایلی که مورد نیاز شما نیست را درون سطل زباله بریزید.
فضاسازی در آشپزخانه
 
قفسه ای که در آن مواد لازم آشپزی را نگهداری می کنید را سازماندهی کنید:
گام بعدی در نحوه دکوراسیون بهتر آشپزخانه سازماندهی قفسه ای که مواد لازم آشپزی را در آن نگهداری می کنید می باشد. موادی که شما لازم دارید را باید همیشه در دسترس خود نگه دارید و طبق عکس آنها را با فاصله مناسب جایگذاری نمایید تا هنگام نیازتان بتوانید به راحتی آنها را پیدا کرده و استفاده کنید .موادی که آنها را جدیدا خریداری کرده ای را در پشت قفسه قرار دهید و مواد که در گذشته آنها را خریداری نمایید در جلوی قفسه قرار دهید.
اگر از حشرات ، سوسک ها یا مورچه ها بیزار هستید توصیه می شود که غلات و مواد مورد استفاده تان را در ظروف درب بسته نگهداری نمایید تا از تجمع این حشرات جلوگیری کرده باشید
 
سازماندهی ظروف و قابلمه ها:
فضاسازی در آشپزخانه

ایده های موثر برای فضاسازی در آشپزخانه کوچک

آیا شما هم جای کافی برای نگهداری ظروف و قابلمه هایتان در کابینت را ندارید؟ برای این که جای کافی برای نگهداری از قابلمه ها داشته باشید بهتر است که آنها را درون یکدیگر جای دهید و توصیه می شود که قابلمه ها را در کابینت های پایینی قرار دهید چرا که اگر در کابینت های بالا قرار دهید در هنگام برداشتن آنها ممکن است با مشکل روبرو شوید که حتی ممکن است باعث ایجاد حادثه ای شود.
فضاسازی در آشپزخانه
 
طبق عکس بالایی شما می بینید که چگونه ادویه ها با پایه مناسبی به دیوار متصل شده اند و شما بدین طریق بهتر میتوانید مواد پخت و پز خودتان را سازماندهی کنید.  
ارزیابی:لازم نیست که سازماندهی آزاد آشپزخانه به یک کابوس تبدیل شود .بهتر است با ایجاد برخی قفسه ها هم دسترسی خود را آسانتر کنید و هم فضای اضافی را در کابینت های خود ایجاد کنید و تا بدین وسیله از هر شلوغی و بی نظمی در آشپزخانه خود جلوگیری کنید.

در آشپزخانه کوچکتان فضاسازی کنید + تصاویر

در آشپزخانه کوچکتان فضاسازی کنید + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف