نمناک سبک زندگیکار و زندگی فعالیت های موسسه «میزان گستران شریف» در چارچوب قانون بین المللی
میزان گستران شریف ، ازمون استخدام بخشهای خصوصی
فعالیت های موسسه «میزان گستران شریف» در چارچوب قانون به خارج از مرزهای کشور گسترش یافت.

 فعالیت های موسسه «میزان گستران شریف» در چارچوب قانون بین المللی شد

علی رغم تحریم های آمریکا، دستاوردها و خدمات قانونی موسسه میزان گستران شریف مانند آزمون استخدام بخش خصوصی و رقابت های تخصصی فن آورد بین المللی شد.

موسسه دانش بنیان میزان گستران شریف که پیش تر در اقدامی همدلانه حمایت خود را از شرکت های تحریم شده توسط آمریکا اعلام و با ارائه خدمات تخصصی رایگان به این شرکت ها با تحریم های غیرقانونی آمریکا مقابله کرده بود، در راستای ترویج محصولات و خدمات دانش بنیان خود،با «موسسه فرهنگی و پرورش فکری العطا» در کشور عراق تفاهم نامه همکاری امضا کرد.
 
این تفاهم نامه میان موسسه میزان گستران شریف و موسسه العطا به منظور ایجاد مشارکت و بهره گیری از توانایی های علمی، فرهنگی، آموزشی، تحقیقاتی و گسترش همکاری ها با عراق صورت گرفته است.
 
با توجه به عدم تعادل عرضه و تقاضای نیروی کار متخصص و ماهر در کشور عراق و بالا بودن تقاضا برای نیروی کار و کمبود عرضه در این زمینه، و نیز عطف به عدم وجود زیرساخت های آموزشی قوی و کاربردی، بخش اول این همکاری در جهت برگزاری مشترک دوره های آموزشی و مهارتی کوتاه مدت و صدور گواهینامه مشترک برای نیروهای کار کشور عراق در چارچوب قوانین و مقررات دو کشور صورت می گیرد.
 
در بخش بعدی همکاری میان موسسه میزان گستران شریف و موسسه فرهنگی العطا، برگزاری دوره های آموزشی جهت افزایش مهارت های کارشناسان، متخصصان و مدیران آن کشور صورت خواهد گرفت.
ازمون استخدام بخشهای خصوصی
 
در این تفاهم نامه بین المللی در زمینه آموزش و تامین نیروی انسانی، خدمات زیر توسط موسسه میزان گستران شریف به طرف عراقی ارائه خواهد شد :
  • در اختیار قرار دادن امکانات و توانمندی های علمی
  • آموزش نیروهای جوان آن کشور بر پایه به روزترین مهارت های شغلی با هدف به کارگیری نیروی متخصص در کسب و کارهای کشور عراق
  • اجرای پروژه منطبق با استانداردهای بین المللی به منظور رضایت گسترده شرکت کنندگان دوره ‍ های مهارتی
  • ارایه محتواهای آموزشی پس از پایان هر دوره و استمرار ارتباط با شرکت کنندگان
 موسسه دانش بنیان
میزان گستر امیدوار است پس از گسترش خدمات تخصصی با تکیه بر توانمندی های بومی در کشور ایران در چارچوب قانون بتواند فعالیت های برون مرزی خود را هم انسجام ببخشد.

فعالیت های موسسه «میزان گستران شریف» در چارچوب قانون بین المللی

فعالیت های موسسه «میزان گستران شریف» در چارچوب قانون بین المللی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .