نمناک اخبارگوناگون فعلا آیفون 7 نخرید
آیفون 7 ، آیفون 7
رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی، تصویری، تلفن همراه با توجه به تغییراتی که در قیمت آیفون 7 ایجاد خواهد شد از مشتریان خواست تا در خرید آن عجله نکنند.
تاریخ انتشار : 2 مهر 1395
بازدید : 2,427 نفر

قیمت آیفون 7 حبابی است

رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی، تصویری، تلفن همراه با تاکید بر اینکه قیمت تلفن های همراه آیفون 7 و +7 عرضه شده در بازار ایران کاذب است، گفت:منتظریم این محصولات نوبرانه اپل از مبادی قانونی وارد شوند وبه قیمت متعادلی برسند.

ابراهیم درستی در مورد فروش تلفن های همراه آیفون 7 و +7 با قیمت های نجومی و دور از انتظار در بازار تهران و نیز واردات قاچاق این محصولات، تصریح کرد:توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت به 17 شرکت مجوز ثبت سفارش تلفن های همراه آیفون داده شده به اخیرا نیز 8 شرکت دیگر به این لیست اضافه شده اند و امیداریم با واردات این محصولات از مبادی قانونی شاهد تنگ شدن عرصه بر قاچاقیان و قاچاق شویم.

وی با اشاره با اینکه در حال حاضر قیمت آیفون های 7 و +7 موجود در بازار کاذب بوده و دارای حباب است، بیان کرد:باید شرکت هایی که مجوز ثبت سفارش گرفته اند به منظور واردات این کالا اقدام کنند تا سهم بازار را به دست آورند.

آیفون 7

قیمت آیفون 7 در ایران در حال حاضر کاذب است

رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی، تصویری، تلفن همراه در مورد علت عدم برخورد با عرضه قاچاق آیفون های 7 و +7 در بازار تهران اظهار کرد:اگر به صورت غیراصولی با این مسئله برخورد کنیم قاچاق این محصول به زیر پوست بازار می رود و به شیوه های زیرزمینی خرید و فروش می شود. از مردم درخواست می کنیم که اگر عجله ندارند در مورد خرید این مدل کالا صبر پیشه کرده و از واحدهای صنفی دارای پروانه کسب محصول خود را خریداری کنند.

درحالی تنها چند روز از عرضه تلفن های همراه آیفون 7 و +7 می گذرد که شاهد اختلاف فاحش و قابل تامل قیمت این کالا در بازار تهران نسبت به سایت APPLE هستیم؛ به گونه ای که جولان فاجعه بار و بازار سیاه آیفون های 7 و +7 در بازار تهران در حالی رخ داده است که از ماه ها قبل وزارت صنعت، معدن و تجارت تصمیم گرفت پس از ارائه مجوز به برخی نمایندگی ها به منظور ثبت سفارش واردات گوشی های آیفون، بازار این محصول را کنترل کند.

اختلاف کم قیمت ترین محصول جدید آیفون تحت عنوان آیفون 7 با میزان حجم 32 گیگابایت در بازار ایران با سایت اپل حدود دو میلیون تومان است، چرا که این محصول در بازار داخلی به قیمت چهار میلیون و 300 هزار تومان به فروش می رسد در حالی که در سایت اپل قیمت 649 دلار، معادل حدود دو میلیون و 300 هزار تومان دارد.

اما در مورد با ارزش ترین محصول فعلی آیفون در بازار ایران باید به عرضه Iphone7 Jet Black با میزان حجم 256 گیگابایت اشاره کرد که در بازار داخلی قیمتی معادل 11 میلیون و 800 هزار تومان را به خود اختصاص داده در حالی که این محصول در سایت اپل 849 دلار، معادل سه میلیون و 100 هزار تومان قیمت دارد.

فعلا آیفون 7 نخرید

فعلا آیفون 7 نخرید
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف