نمناک سرگرمیگوناگون فلج شدن عجیب مرد چینی در گیم نت! + عکس
مرد 42 ساله ای از منطقه شنژن کشور چین بعد از نشستن طولانی مدت بر روی صندلی گیم نت متاسفانه دچار سکته مغزی شد!

فلج شدن عجیب مرد چینی در گیم نت!

مرد 42 ساله ای از منطقه شنژن کشور چین، اخیرا در یک بیمارستان در وضعیتی بسیار ناخوشایند بستری شد که از قرار معلوم کارکنان گیم نتی که وی اکثر اوقات خود را در آنجا حضور داشت، بعد از گذشت حدودا 2 روز متوجه شدند که این مرد میان سال چینی به مدت 50 ساعت بر روی یک صندلی و بدون هر گونه حرکتی نشسته بود!

همان گونه دوربین مداربسته این گیم نت بعد از انتقال وی به بیمارستان بررسی شد، نشان داد که این مرد میان سال که هنوز هیچ نام و نشانی از وی منتشر نشده است، صبح روز 31 دسامبر وارد گیم نت می شود و در طی دو روزی که در این گیم نت حضور داشت (50 ساعت) حتی یکبار نیز از صندلی خود بلند نشده بود!

با این حال کارکنان این گیم نت بعد از آنکه دوربین های مداربسته را در دوم آوریل چک کردند، متوجه شدند که وی بیش از دو روز بر روی صندلی بوده است و زمانیکه برای چک کردن صحت و سلامت وی حضور یافتند، متوجه شدند که او فلج شده است و به هیچ وجه قادر به صحبت کردن نیست!

طبق گزارشات انجام شده، گفته شد که وی قادر به احساس کردن سمت راست بدنش نبود و گفته شد که وی متاسفانه سکته مغزی کرده بود و اگر 3 الی 6 ساعت بعد از این اتفاق به بیمارستان منتقل می شد، می توانست جان سالم بدر ببرد.

با این وجود هنوز علت اصلی سکته مغزی وی مشخص نشده است و گفته می شود که بی خوابی و نشستن طولانی مدت بر روی صندلی و عدم تحرک منجر به چنین اتفاقی در مغز وی شده بود!

بازی در گیم نت مرد چینی را فلج کرد + عکس

فلج شدن عجیب مرد چینی در گیم نت! + عکس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف