نمناک دنیای مددکوراسیون منزل جاهایی که اصلا برای تختخواب در فنگ شویی مناسب نیست
تختخواب ، چیدمان مناسب اتاق خواب
در فنگ شویی اتاق خواب به خصوص تختخواب دقت کنید و بدانید تخت خواب را کجاها نباید بگذارید چون میتواند تاثیر منفی در رابطه شما داشته باشد.

بدترین جاها برای تختخواب در فنگ شویی

شما برای اینکه یک اتاق خواب خوب داشته باشید که سرشار از انرژی های نیرو بخش و نفسانی باشد و یا هیجان و آرام باشد و سرگرم کننده و لذت بخش و یا جایی برای استراحت کوتاه در خد چرت زدن و یا یک شب خوب همراه خواب شبانه و یا با عشق پر شور .

برای ایجاد یک اتاق خواب خوب فنگ شویی شما می توانید انواع ساده عملی ابزار فنگ شویی را مانند راهنمایی فنگ شویی زیر استفاده کنید:

یک جای نامناسب در تختخواب در فنگ شویی انرژی شخصی شما را ضعیف می کند. انرژی بد تأثیر نامناسبی روی کیفیت رابطه ی شما خواهد گذاشت.

 

فنگ شویی

جای نامناسب تختخواب

 

تختی زیر پنجره

فنگ شویی

تختخواب زیر پنجره

در شب بدن شما نیاز به حفاظت دارد تا بتواند کار خود برای بازیابی انرژی و بدن را به بهترین شکل انجام دهد. به همین دلیل یک سرتختی محکم در فنگ شویی پیشنهاد می شود. علاوه بر یک سرتختی خوب همیشه باید دیوار محکمی پشت تخت شما باشد. زمانی که زیر پنجره می خوابید انرژی فردی شما ضعیف تر می شود و در حفاظت و امنیت کمتری حس خواهید کرد.

 

تخت زیر سقف شیب دار

تختخواب

بدترین جا برای تختخواب

زمانی که تخت خود را زیر یک سقف شیب دار بگذارید انرژی شما در زیر آن جمع شده و تحت فشار زیادی قرار می گیرد. در شب هنگام که بدن بیشتر کار بازسازی خود را انجام می دهد خوابیدن زیر سقف شیب دار این انرژی را محدود خواهد کرد و در نتیجه سلامت فرد در معرض خطر قرار می گیرد. این شرایط می تواند باعث ناپایداری عواطف و انرژی کم شود.

 

تخت نزدیک به در

تختخواب

تختخواب را نزدیک در قرار ندهید

تختی که در نزدیکی در قرار داشته باشد در جای مناسبی نیست زیر اغلب درها جریان انرژی یا انرژی ورودی زیادی دارند. این انرژی بسیار ناپایدار است و در قیاس با انرژی ای که شما در نزدیکی تخت خود می خواهید بسیار زیاد می باشد.

 

تخت زیر یک میله

تختخواب

تختخواب در فنگ شویی

تنها چیزی که شما دوست دارید بالای تختتان باشد یک سایبان نرم و سبک است. در فنگ شویی هیچ چیز سنگینی نباید بالای تخت آویزان باشد. هر چیزی سنگین تر از یک تکه پارچه در بالای تخت شما باعث انرژی سنگین می شود و بر زندگی روزانه ی شما اثرگذار خواهد بود.

 

تختی موازی با در

تختخواب

جای نامناسب تختخواب

در فنگ شویی درها رابط انرژی در بین دو نقطه ی مختلف هستند و از این رو همیشه نوعی انرژی کششی دارند. اگر تخت شما موازی با در باشد انرژی شما مداوم در شب خارج می شود.

 

تخت در مقابل آینه

تختخواب

تاثیر منفی تخت مقابل آینه

مستقیم قرار گرفتن جلوی آینه باعث می شود انرژی فردی شما خالی شود، درست در شب که بدن نیاز به بیش ترین انرژی برای بازسازی خود دارد. آینه ی روبروی تخت انرژی سومی وارد رابطه ی خصوصی شما می کند.

جاهایی که اصلا برای تختخواب در فنگ شویی مناسب نیست

جاهایی که اصلا برای تختخواب در فنگ شویی مناسب نیست
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از 5040 -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف