نمناک دنیای مددکوراسیون منزل رازهای فنگ شویی در دستشویی و حمام + عکس
فنگ شویی دستشویی ، رازهای فنگ شویی
فنگ شویی در دستشویی و حمام به دلیل وجود آب در این بخش های دکوراسیون داخلی میتواند موجب تغییر انرژی منفی به صورت مثبت شود.

نکات مهم فنگ شویی دستشویی

حمام و دستشویی مرکزیت عنصر آب هستند، وقتی حمام در اتاق خواب واقع شده باشد باعث جذب انرژی مثبت شما میشود زیرا حمام و دستشویی کاملا تحت کنترل عنصر آب هستند. اگر از فنگ شویی در حمام و دستشویی استفاده نشود انرژی منفی در آن ها جریان پیدا میکند و تاثیرات منفی آن بر افراد خانواده وارد میشود.

فنگ شویی دستشویی

فنگ شویی در دکوراسیون دستشویی

آبی که در حمام و دستشویی جریان دارد مخصوصاً در مسیری که به خارج از خانه هدایت می شود، انرژی مثبت به وجود آمده در داخل محیط خانه را به همراه خود به خارج هدایت میکند و میتوان گفت به نوعی آرامش و آسایش را از بین میبرد. پس انتخاب جایگاهی مناسب برای طراحی حمام و دستشویی، رنگ آمیزی و چیدمان صحیح آن ها محیط را در موقعیت صحیح فنگ شویی قرار می دهد. فقط به این موضوع دقت کنید که دستشویی نباید کنار آشپزخانه، وسط خانه و روبروی درب ورودی قرار گیرد.

رازهای فنگ شویی

رازهای فنگ شویی در دستشویی

همچنین دستشویی نباید به اتاق نشیمن وصل باشد. میدانستید چرا استفاده از آینه در حمام و دستشویی توصیه می شود؟ زیرا آینه جلوی به هدر رفتن انرژی مثبت ( شنگ چی) را میگیرد و از ایجاد انرژی منفی ( شاچی) جلوگیری می کند. پس استفاده از آینه در حمام و دستشویی فرامو تان نشود.

فنگ شویی سرویس بهداشتی

فنگ شویی در دکوراسیون دستشویی و حمام

گیاهان سبز را وارد دکوراسیون حمام تان کنید فرقی نمیکند چه به طور ثابت یا آویزان . گیاهان سبز رنگ در دکوراسیون حمام باعث تولید عنصر چوب میشوند که در کنار عنصر آب بسیار مؤثر عمل می کنند. پس باعث میشود انرژی مثبت چی ( شنگ چی) به جریان بیوفتد.

 

رازهای فنگ شویی در دستشویی و حمام + عکس

رازهای فنگ شویی در دستشویی و حمام + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 36
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 30 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف