نمناک دنیای مددکوراسیون منزل رازهای فنگ شویی در دستشویی و حمام + تصاویر
فنگ شویی دستشویی ، فنگ شویی
فنگ شویی در دستشویی و حمام به دلیل وجود آب در این بخش از دکوراسیون داخلی می تواند موجب تغییر انرژی منفی به صورت مثبت شود.
بازدید : 13,672 نفر

رازها و نکات مهم در فنگ شویی دکوراسیون دستشویی و حمام

حمام و دستشویی در واقع مرکزیت عنصر آب می باشد.بنابراین باید دقت داشت که در چرخه مناسب قرار گیرد. همان طور که قبلاً به آن اشاره گردید، وجود حمام در اتاق خواب باعث جذب انرژی شما شده و عنصر آب، شنگ چی( انرژی مثبت) شما را جذب می کند چرا که ویژگی عنصر آب این گونه است. همچنین ماهیت دستشویی به گونه ای است که انرژی چی نمی تواند به راحتی در آن جریان داشته باشد و اصولاً حمام و دستشویی منفعل هستند و کاملاً تحت کنترل عنصر آب قرار دارند.

دکوراسیون دستشویی و حمام

نکات فنگ شویی دکوراسیون دستشویی و حمام

اصول و قوانین فنگ شویی دستشویی و حمام

اگر از فنگ شویی در این ناحیه استفاده نگردد، ممکن است که انرژی منفی( شاچی) در محیط به جریان افتد و تأثیرات منتفی جریان مذکور به طور مستقیم بر ساکنان خانه وارد شود.

از طرفی آبی که در جریان باشد، خصوصاً در مسیری که به خارج از خانه هدایت می گردد، می تواند انرژی مثبت به وجود آمده در محیط خانه را به همراه خود خارج کند و آرامش، آسایش و سعادت خانوادگی را از بین ببرد. از این رو جایگاهی مناسب برایحمام و دستشویی لازم بوده و رنگ آمیزی در چیدمان صحیح، محیط را برای شما مناسب و در موقعیت صحیح فنگ شویی قرار می دهد. دستشویی نباید کنار آشپزخانه یا وسط خانه قرار بگیرد. دستشویی نباید به طور مستقیم در برابر درب ورودی قرار گیرد.

دکوراسیون دستشویی مدرن

فنگ شویی در دکوراسیون دستشویی مدرن

دستشویی نباید کنار درب ورودی قرار بگیرد. دستشویی نباید متصل به اتاق نشیمن باشد. یک چهارپایه چوبی و وسایل چوبی مختلف در حمام و دستشویی، فنگ شویی ایده آل را مهیا می کند( در چرخه سازنده عناصر، آب چوب را تغذیه می کند و در مسیر مناسب طبیعی خود قرار دارند، یعنی قرار گرفتن این دو عنصر کنار هم، ایده آل چرخه سازنده عناصر است). استفاده از آینه در حمام و دستشویی توصیه می شود چرا که مانع به هدر رفتن انرژی مثبت( شنگ چی) شده و از پدید آمدن فضای مرده و انرژی منفی( شاچی) جلوگیری می کند. امروزه در بسیاری از طراحی های داخلی منازل متأسفانه از پنجره در حمام استفاده نمی شود.

فنگ شویی در دکوراسیون دستشویی مدرن

رازهای مهم فنگ شویی در دکوراسیون دستشویی مدرن و کوچک

بنابراین توصیه می شود از چهار آینه رو به روی هم در حمام استفاده کنید یا حداقل آینه ای که در دسترس دارید را در این محیط قرار دهید. آینه ها انرژی مثبت چی را به جریان انداخته و حتی بوی نامطبوع را نیز از بین می برند. تعجب نکنید، فنگ شویی این چنین عمل می کند.

 از گیاهان سبز به طور ثابت یا آویزان استفاده نمایید. گیاهان زنده و سر سبز در حمام باعث تولید عنصر چوب و طبیعت شده و در کنار عنصر آب بسیار مؤثر عمل می کنند. بنابراین انرژی مثبت چی( شنگ چی) به جریان می افتد.

فنگ شویی دستشویی ، مهمترین نکات فنگ شویی در دستشویی و حمام

رازهای فنگ شویی در دستشویی و حمام + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 29
برگرفته از کوچه ما /ن
این مطلب مفید بود ؟ 25 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف