نمناک سرگرمیگوناگون حیوانی بی سرپرست با 65 میلیون فن فیسبوک! + تصاویر
فن فیسبوک ، عکس حیوان بی سرپرست مشهور
انتشار کلیپ و داستانی چند خطی از حیوانی تازه متولد شده که بی سرپرست در جایی دور از جنگل زندگی می کند میلیون ها فن فیسبوک را به سمت این صفحه اجتماعی جذب کرد.
بازدید : 1,602 نفر

میلیون ها فن فیسبوک ، چند حیوان یتیم چهره های مشهور و پرطرفدار فضای مجازی!

کم نیستند حیواناتی که در کنار انسان ها در فضای مجازی برای خود صفحه ای شخصی و البته طرفدارانی هم برای خود دارند که گاهی تعداد آنها از آمار صفحات دیگر بسیار بالاتر میرود مثل چند حیوان بی سرپرست با میلیون ها فن فیسبوک که در این بخش آنها را می بینید. 

Orphaned skunks, kittens, a raccoon and fawn all play together at 'world's cutest petting zoo' - gaining 65million fans

حیوانات پرطرفدار در زیباترین باغ وحش دنیا با 65 میلیون فن فیسبوک

چند حیوان کوچک که به دلیل از دست دادن پدر و مادرشان در جایی متفاوت از جنگل زندگی می کنند به دور از قوانین زندگی در جنگل و حیات وحش جور دیگری کنار هم هستند.

یک بچه راسو ، بچه گربه ، بچه راکون و آهویی کوچک صاحبان صفحه ای خاص در فیس بوک هستند ، صفحه ای که 65 میلیون هوادار دارد . این صفحه متعلق به تعدادی حیوان بی سرپرست است که کاملا با هم فرق دارند اما بی هیچ به این تفاوت کنار یکدیگر زندگی می کنند .

فن فیسبوک

فن فیس بوک

عکس حیوانات تازه متولد شده بی سرپرست با میلیون ها فن فیسبوک

شهرت این خانواده در فضای مجازی حتی بیشتر از برخی از چهره های شناخته شده است. ویدئویی که از بازی این چند حیوان تازه متولد شده در کنار هم منتشر شده است میلیون ها بار به اشتراک گذاشته شده است و 65 میلیون نفر به عنوان هوادار مخصوص این کلیپ را بازدید کردند.

داستانی که پشت این کلیپ پنهان است و بازیگران کلیپ چیزی در مورد آن نمی دانند و درک نمی کنند بی سرپرست بودنشان است که بیشتر مورد توجه کاربران و اعضای فیس بوک قرار گرفته است ، در حقیقت این چند حیوان کوچک بدون خانواده برای خود خانواده ای متفاوت با همه خانواده های دنیا ساخته اند.

فن فیس بوک

فن فیسبوک

زندگی زیبای چند حیوان بی سرپرست میلیون ها فن فیسبوک را مجذوب کرد

این کلیپ توسط "تامی ویرجین" در باغ وحش اوکلاهاما ضبط و منتشر شده است ، او نوشت :زیباترین لحظات بودن در کنار این خانواده زمان غذا خوردنشان است ، وقتی جای زندگی انها را تمیز می کنیم تا برایشان غذا بیاوریم هیجان آنها دیده می شود و زمانی که غذا آورده می شود تک تک انها مثل اعضای یک خانواده سعی می کنند دیگری را در خوردن غذا کمک کنند.

زمانی که کلیپ آنها را منتشر می کردم هرگز انتظار چنین واکنش هایی را نداشتم تا اینکه بعد از تماس یکی زا دوستانم به سراغ صفحه مخصوص رفتم و دیدم که بیش از 65 میلیون نفربه عنوان هوادار در انجا واکنش های خود را ثبت کرده اند. 

حیوانی بی سرپرست با 65 میلیون فن فیسبوک! + تصاویر

حیوانی بی سرپرست با 65 میلیون فن فیسبوک! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف