نمناک سبک زندگیروابط عاطفی فوبیای مادر زن شایع ترین هراس در دنیا
مادر زن ، فوبیای مادر زن
فوبیای مادر زن احتمالا یکی از پربسامدترین یا شایع ترین هراس های دنیا است.

فوبیای مادر زن شایع ترین فوبیای دنیا

بسیاری از دخترها و پسرها سال ها پیش از ازدواج در بمباران اطلاعات منفی از کاراکتر «مادر شوهر» و «مادر زن» قرار می گیرند. در جامعه ما عموما تصویری منفی از مادر زن ارائه می شود، از این زاویه شاید بتوان بخشی از اختلافات داماد و مادر زن را ناشی از این تلقینات دانست.

بسیاری از زوج هایی که با این ذهنیت غلط زندگی خویش را آغاز می کنند بدون آن که واقعا دخالتی از جانب بزرگ ترها به زندگی آنها وارد آید از همان ابتدا سعی بر جداسازی می کنند و محدودیت هایی برای آمد و شد قائل می شوند که همین مساله نیز می تواند به شروع چالش های خانوادگی بعدی منجر شود.

مادر همسر شما یک عمر برای دخترش زحمت کشیده و میوه زندگی اش را دودستی تقدیم شما کرده. او به عنوان مادری مهربان و فداکار حق بزرگی بر گردن شما دارد و شما به عنوان داماد او وظیفه دارید تا احترام، جایگاه و موقعیت او را به رسمیت بشناسید و به او محبت کنید. شوخی ها و ذهنیت های دور از انصاف معمول در جامعه را فراموش کنید. شما می توانید با رفتار و ذهنیت درست، رابطه ای شیرین و سرشار از محبت و احترام با مادرهمسرتان داشته باشید.

فوبیای مادر زن

فوبیای مادر زن یکی از شایع ترین ترس ها در دنیاست

اما با وجود همه این صحبت ها همچنان در جامعه ما فوبیای مادر زن وجود دارد . همه احتمالا از یک یا دو فوبیا که ممکن است خفیف باشد رنج می بریم، ولی زندگی بعضی آدم ها با ترس شان مختل و دشوار است.گاهی این فوبیاها خنده دار و درعین حال جدی است.

پنترافوبیا احتمالا یکی از پربسامدترین یا شایع ترین هراس ها است. این فوبیا ترس از مادر همسر است. بیش تر آدم های ازدواج کرده در یک زمانی از این ترس رنج برده اند. این ترس نه فقط در کشور ما که در جوامع غربی هم شایع است به طوری که به دفعات در فیلم ها و دیگر محصولات سمعی و بصری به نمایش گذاشته شده است.

این فوبیا به حدی مهم است که می تواند منجر به جدایی زوجین شود.

فوبیای مادر زن شایع ترین هراس در دنیا

فوبیای مادر زن شایع ترین هراس در دنیا
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از 24 آنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف