نمناک ورزشفوتبال کتک کاری فوتبالیست ملی پوش ایرانی در آلمان!
فوتبالیست ایرانی ، کتک کاری
یک فوتبالیست مشهور ایرانی زمانی که با دوستانش در هتلی در دوسلدورف حضور داشته با یک آلمانی درگیر می شود.
تاریخ انتشار : 11 اسفند 1395

درگیری یک فوتبالیست ایرانی

در حالی که قرار است لیست تیم ملی فوتبال ایران به زودی اعلام شود، یکی از بازیکنان معروف که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد، دو شب پیش در دوسلدورف آلمان دچار یک دردسر می شود.

این بازیکن زمانی که با دوستانش در هتلی در دوسلدورف حضور داشته با یک آلمانی درگیر می شود. دلیل درگیری هر چه بوده منجر به زد و خورد شدید می شود و این بازیکن از ناحیه صورت به شدت آسیب می بیند. این در حالی است که فرد آلمانی در حین درگیری حالت عادی نداشته و همین باعث شده که درگیری ادامه دار باشد و گسترش هم پیدا کند.

تماس ها با هتل موردنظر اینطور نتیجه داده که قرار است پای پلیس آلمان هم به این ماجرا باز شود چرا که درگیری گسترش پیدا کرده و چندین نفر دیگر هم وارد ماجرا شده اند. 

فوتبالیست ایرانی

درگیری فوتبالیست ایرانی در آلمان

 بازیکن معروف فوتبال ایران که "ح" نام دارد فعلا سکوت کرده و ترجیح داده حرفی نزند. او در جام جهانی 2014 هم حضور داشته و البته حاشیه های او همیشه مورد توجه رسانه ها بوده است.

امیدواریم ماجرا ختم به خیر شود تا این بازیکن بیشتر از این دچار دردسر نشود. شاید نام او در لیست جدید کارلوس کی روش هم باشد.

کتک کاری فوتبالیست ملی پوش ایرانی در آلمان!

کتک کاری فوتبالیست ملی پوش ایرانی در آلمان!
:
امتیاز : 1.9 تعداد رای : 8
برگرفته از جام نیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 3 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف