نمناک ورزشفوتبال بازی فوتبالیست لیگ برتر ایران با یک پا
لیگ برتر ، فوتبالیست لیگ برتر
در اتفاقی عجیب در فوتبال ایران بازیکن خارجی لیگ برتر ایران به دلیل وضعیت مالی با مسدومیت جسمی و شرایط خاصی که دارد بطور باور نکردنی با یک پای سالم فوتبال بازی می کند!
بازدید : 5,865 نفر

گاهی اوقات قرار گرفتن در شرایطی نا مساعد انسان را مجبور به انجام کارهایی با ریسک بالا می کند که ممکن است انجام آن آثار نامطلوبی به دنبال داشته باشد همانطور که در ادامه می خوانید بازیکنی خارجی شاغل در لیگ برتر ایران که با شرایط عجیبی که برایش به وجود آمده است بخاطر تآمین مخارج زندگی مجبور است برای اینکه وضعیتش به خطر نیفتد با یک پای سالم به طور حیرت انگیز و باور نکردنی فوتبال بازی کند!

این بازیکن خارجی مدتی است که از ناحیه رباط پای چپ دچار پارگی شده و حتی چندین پزشک هم این موضوع را تائید کرده اند اما این بازیکن کماکان با پای چپی که رباط ندارد فوتبال بازی می کند!

فوتبالیست لیگ برتر

این بازیکن که در تمرینات و مسابقات با پای بانداژ شده بازی می کند در پاسخ به این سوال خبرنگار نامه نیوز که چرا با این شرایط باز هم به بازی ادامه می دهی پاسخ تاسف آوری می دهد:«اگر پایم را عمل کنم باشگاه دیگر به من پول نمی دهد. این موضوع را خود مسئولان باشگاه به من گفته اند و من هم برای اینکه باید برای خانواده ام پول بفرستم مجبورم با این پا بازی کنم!»

بازی فوتبالیست لیگ برتر ایران با یک پا

بازی فوتبالیست لیگ برتر ایران با یک پا
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 74
برگرفته از نامه - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 59 15
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف