نمناک اخبارورزشی فوتبالیست های مشهوری که دستگیر شدند
فوتبالیست ، دستگیر
فوتبالیست ها که از اقشار معروف و شناخته شده جوامع هستند باید سعی کنند رفتاری مطابق قوانین جامعه خود داشته باشند و ضوابط را به درستی رعایت کنند در غیر اینصورت پلیس با فوتبالیست های متخلف برخورد می کند.

تمام فوتبالیست هایی که تا کنون دستگیر شدند

 برخی از فوتبالیست ها که در جوامع الگوی جوانان هستند در بیرون از زمین فوتبال کارهایی انجام می دهند که خلاف قانون است و پلیس هم مجبور است آنها را بابت نقض قانون دستگیر کند. در ادامه نام 9 فوتبالیست معروف جهان را به همراه خلافی که انجام داده اند برای شما آورده ایم.

 در نخستین روز سال 2016، هافبک رئال مادرید سر و صدای زیادی به پا کرد. خامس رودریگس زمانی که به مرکز تمرینی والدبباس می رفت، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. او با سرعت 200 کیلومتر بر ساعت رانندگی می کرد. بازیکن کلمبیایی رئال حتی پس از هشدار پلیس ، اتومبیلش را متوقف نکرد. پلیس توانست با ورود به والدبباس با این بازیکن برخورد کند. خامس دستگیر نشد اما باید در انتظار جریمه سنگینی باشد.


 تمام فوتبالیست هایی که تا کنون دستگیر شدند

کریم بنزما ، هم تیمی دیگر او در این زمینه بسیار پر حاشیه است. مهاجم فرانسوی در 29 اکتبر در آتوچا با سرعت بالا در جایی که دور زدن ممنوع بود، اقدام به این کار کرد. این حرکت از چشم پلیس شهری دور نماند. ماموران در ادامه اعلام کردند او بدون گواهینامه بوده است. بر این اساس او با جریمه و محرومیت سنگینی رو به رو شد. بنزما از مامورین اجازه خواست تا بتواند گواهینامه اش را تمدید کند اما هنوز تصمیمی در این زمینه گرفته نشده است.

این برای سومین بار بود که این بازیکن فرانسوی ، بدون گواهینامه توسط پلیس توقیف می شود. در سال 2013 او با ماشین باشگاه و بدون گواهینامه ، با سرعت 216 کیلومتر بر ساعت رانندگی می کرد که دوربین ها او را شکار کردند. بنزما 18 هزار یورو جریمه و گواهینامه اش به مدت هشت ماه ضبط شد. او در سال 2011 نیز در ساعت های پایانی شب، با چند ماشین کورس گذاشت که این موضوع نیز بازیکن فرانسوی را با جریمه 250 یورویی رو به رو کرد. او در اولین سال حضورش در رئال مادرید هم کنترل اتومبیلش را از دست داد و با درختی تصادف کرد.

فوتبالیست هایی که دستگیر شدند

دیگر بازیکنی که از قوانین تخطی کرده، په په رینا ، هموطن فابرگاس بوده است. او نیز به خاطر داشتن سرعت غیر مجاز، 250 یورو جریمه شد. دسامبر سال 2007 این دروازه بان با سرعت بالایی پورشه خود را می راند که توسط پلیس جریمه شد.

در سپتامبر سال 2015، آنتونیو آمایا، دیگر بازیکن شاغل در لالیگا هم به دلیل سرعت بالا، به پرداخت 20 هزار یورو محکوم شد و برای یک سال نیز گواهی نامه اش ضبط شد. بازیکن رایووایکانو سوار بر پورشه خود با سرعت 234 کیلو متر به سمت ختافه می رفت که دستگیر شد.

سسک فابرگاس ، هافبک چلسی نیز اتفاق مشابهی را تجربه کرده است. او در حالی با سرعت 117 کیلومتر بر ساعت رانندگی می کرد که حد مجاز سرعت در منطقه جنوبی لندن، 80 کیلومتر بود. این بازیکن اسپانیایی 2500 یورو جریمه شد. او همچنین باید 6 ماه را بدون گواهینامه سپری کند.

فوتبالیست هایی که از قوانین تخطی کرده اند

در اتفاقی دیگر، قاضی شهر سویا دستور به ضبط گواهینامه آلفرد اندیا، بازیکن رئال بتیس را به مدت هشت ماه و دو روز داد. او در منطقه شهری با سرعت غیرمجاز 162 کیلومتر بر ساعت رانندگی کرده بود و به این دلیل جریمه شد. آبراهام مینرو نیز با شرایط مشابه از هشت ماه رانندگی محروم شد.

میشاییل بالاک در 17 اکتبر سال 2012 توسط پلیس حفاظتی زمانی که با سرعت 211 کیلومتر در ساعت در حال رانندگی بود، دستگیر شد. بازیکن پیشین تیم ملی آلمان از داشتن گواهینامه به یک سال و 6 ماه محروم و نزدیک به هفت هزار یورو جریمه شد.

نهم فوریه سال 2001، دیوید بکهام به خاطر سرعت بالا جریمه شد. او با سرعت 150 کیلومتر در ساعت رانندگی می کرد در حالی که 35 کیلومتر بیشتر از حد مجاز بود.

فوتبالیست هایی که قوانین را رعایت نکردن و دستگیر شدند

رویستون درنته ، بازیکن پیشین رئال مادرید ساعت چهار و نیم صبح توسط پلیس متوقف شد. او خیابان های آلیکانته را با سرعت 180 کیلومتر طی می کرد. او همچنین از 6 چراغ قرمز عبور کرده بود.

ماریو بالوتلی زمانی که بازیکن لیورپول بود، با اتومبیل فراری خود با سرعت 175 کیلومتر بر ساعت در مرسی ساید در حال رانندگی بود که پلیس او را دستگیر کرد. او یک بار هم با 180 کیلومتر بر ساعت در اتوبانی در نزدیکی شهر میلان در حال رانندگی بود که دستگیر شد.

تصاویر فوتبالیست هایی که تخلف کرده اند
 

فوتبالیست های مشهوری که دستگیر شدند

فوتبالیست های مشهوری که دستگیر شدند
:
امتیاز : 2.2 تعداد رای : 18
برگرفته از برترین ها -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 8 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف